E3 2018 – Overkill’s The Walking Dead data premiery i gameplay

E3 2018 – Overkill’s The Walking Dead data premiery i gameplay
E3 2018 Filmiki z gier Newsy PC PS4 Targi E3 XOne

W końcu wiemy, kiedy oczekiwana gra z nieumarłymi – Overkill’s The Walking Dead zadebiutuje na rynku. Data premiery została ogłoszona podczas konferencji PC Gaming Show na targach E3 2018. Otrzymaliśmy również pierwsze spojrzenie na gameplay.

Konferencja PC Gaming Show na targach E3 2018 przyniosła ze sobą świetne wieści dla osób, które nie mogą się doczekać kolejnej produkcji z zombiakami w roli głównej. Overkill’s The Walking Dead prezentuje się zachwycająco od pierwszych trailerów, lecz prezentowały one dotychczas jedynie historie postaci w formie scenek przerywnikowych. Teraz otrzymaliśmy zwiastun, który prezentuje również gameplay.

Overkill’s The Walking Dead – data premiery ogłoszona na E3 2018

Premiera Overkill’s The Walking Dead została zaplanowana na 6 listopada 2018 roku. Tego dnia produkcja wyląduje na komputerach PC oraz konsolach PlayStation 4 i Xbox One, lecz tylko w Ameryce Północnej i Południopwej. Europejczycy nie będą na szczęście musieli długo czekać, aż horda zombie dotrze na Stary Kontynent. Stanie się to dwa dni po premierze gry za oceanem, czyli 8 listopada.

Gameplay Overkill’s The Walking Dead

Data premiery Overkill’s The Walking Dead została ogłoszona wraz z wypustem nowego zwiastuna, który w końcu daje nam mały wgląd w to, jak będzie wyglądał gameplay!

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie