Patch do Project CARS ulepszy grę na konsoli Xbox One

Twórcy zapowiadają aktualizację, która poradzi sobie z problemami nękającymi wyścigi w edycji na konsolę Microsoftu.

Już na premierę tytułu posiadacze Xboksa One narzekali na kilka błędów, które skutecznie uprzykrzają rozgrywkę. Po pierwsze gra zalicza widoczne spadki płynności, zwłaszcza kiedy ścigamy się gokartami. Problem widoczny jest przede wszystkim na małych trasach, czyli w miejscach, gdzie zagęszczenie gokartów jest duże.


Dochodziły do tego problemy z niektórymi kierownicami, które niezbyt dobrze współgrają z Project CARS oraz brak opcji lobby przy rozgrywce sieciowej. W konsekwencji, chcąc zagrać online, jesteśmy wrzucani na serwer z losowo wybranymi osobami i nie ma opcji, by pościgać się ze znajomymi.

Patch do Project CARS ma wszystko naprawić – informuje teraz Sligthly Mad Studios. Łatka jest obecnie w fazie produkcji i jeszcze nie podano, kiedy konkretnie ją dostaniemy.

Według twórców patch poprawi płynność animacji o 4-7 procent oraz rozwiąże niektóre problemy z kontrolerami. Deweloper szuka również sposobu na poprawienie matchmakingu i tłumaczy, że w tym przypadku wina leży po stronie Microsoftu, a nie twórców gry.

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

0 Shares
Share
+1
Tweet