Patch do Deus Ex: Rozłam Ludzkości i rada dewelopera na problemy z wydajnością

Patch do Deus Ex: Rozłam Ludzkości i rada dewelopera na problemy z wydajnością
Newsy PC

Nowa łatka już gotowa do pobrania.

Jeśli gracie w Deus Ex: Rozłam Ludzkości, przy najbliższym połączeniu ze Steam będziecie musieli poczekać na pobranie najnowszego patcha, który waży 77 MB. To pierwsza aktualizacja tytułu i jak podają deweloperzy, skupia się ona na naprawie kilku uporczywych błędów zgłaszanych przez graczy.

Patch likwiduje przede wszystkim zawieszanie się gry, czego przyczyną było jej kolidowanie z różnymi aplikacjami i programami, które mamy na dysku twardym komputera. Update likwiduje też błąd występujący po obejrzeniu intra Deus Ex: Rozłam Ludzkości oraz ten, powodujący czasem wysypanie się tytułu do Windowsa po finalnej scenie w Pradze. Oprócz tego aktualizacja naprawia niewłaściwie wyświetlane opcje myszki w menu gry.

Co do myszki, deweloperzy potwierdzili również, że przyglądają się zgłaszanym przez graczy błędom dotyczącym jej akceleracji. Niektórzy użytkownicy skarżą się też na wydajność produkcji w najwyższych ustawieniach, lecz widocznie… ta gra już tak ma. – Zgłaszają się osoby raportujące problemy z wydajnością na Bardzo Wysokich ustawieniach lub ustawieniach Ultra przy MSAA ustawionym na 2x, 4x lub 8x. Pragniemy jeszcze raz podkreślić, że te opcje są bardzo wymagające. Zalecamy uruchomić grę z rekomendowanymi ustawieniami lub Wysokimi z wyłączonym MSAA. Następnie można dostosować tę opcję, aby zoptymalizować swoje doświadczenie – radzi deweloper (cytujemy za DSO Gaming).

Jak zatem widzicie, żeby pograć z wysoka wartością MSAA, bez mocnego komputera się nie obejdzie.

Wymagania sprzętowe Deus Ex: Rozłam Ludzkości

W minimalnej specyfikacji znajduje się całkiem leciwa już karta GeForce GTX 660, a także procesor Intel i3. W zalecanych jest już sporo zmian. Aby gra działała płynnie w rozdzielczości 1080p będzie potrzebny układ GeForce GTX 970. I jak wasze komputery dadzą radę? Napiszcie w komentarzach pod tekstem.

Wymagania minimalne:

  • System: Windows 7.1 SP1 (64-bit)
  • Procesor: Intel Core i3-2100 lub odpowiednik AMD
  • RAM: 8 GB
  • GPU: AMD Radeon HD 7870 (2GB) lub NVIDIA GeForce GTX 660 (2GB)
  • HDD/SSD: 45 GB

Wymagania zalecane:

  • System: Windows 10 64-bit
  • Procesor: Intel Core i7-3770K lub AMD FX 8350 Wraith
  • RAM: 16 GB
  • GPU: AMD Radeon RX 480 lub NVIDIA GTX 970 (dla 1080p)
  • HDD/SSD: 55GB (z DLC)
Udostępnij:

Możliwość komentowania została wyłączona.

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie