Grudzień pełen zmian w popularnej grze z czołgami

Grudzień pełen zmian w popularnej grze z czołgami
Newsy PC PS4 X360 XOne

Wargaming ujawnia pierwsze szczegóły aktualizacji 9.21 do World of Tanks. Patch szykowany jest na grudzień i skupi się na brytyjskich niszczycielach czołgów, alternatywnej gałęzi francuskich czołgów ciężkich oraz nowej mapie dla Wielkich bitew: Klondike.

Poniżej znajdziecie szczegóły opublikowana na oficjalnej stronie World of Tanks.

10 premier nowego tygodnia. Darmowy South Park, powrót Need for Speed, hit z PS4 na PC i wiele więcej!

Patch 9.21 do World of Tanks – zmiany i nowości:

Brytyjskie niszczyciele czołgów

Dochodziło nas wiele głosów, że gałąź brytyjskich niszczycieli czołgów bez wieży nie była zbyt fajna do gry. Mimo, że przedstawiciele serii NC nigdy nie mieli problemu z celnymi trafieniami podczas walki, ich szybkostrzelność traciła kompletnie na znaczeniu z powodu małych uszkodzeń, które zadawały, a niedorzecznie duże włazy wydatnie osłabiały efektywność pancerza, robiąc z nich łatwe cele. Aby podnieść wartość tych powolnych bestii, poprawiliśmy im opancerzenie i działa 32-funtowe. Powinno to wzmocnić je jako pojazdy wsparcia, które potrafią przyjąć kilka trafień i zasypać przeciwnika gradem pocisków.

Poprawki w linii nie byłyby kompletne bez odpowiedniego pojazdu X poziomu, który byłby godnym następcą Tortoise. FV215b (183) nie pasował do koncepcji „dobrze zabezpieczonego pojazdu wsparcia ogniowego”, którą ta linia się charakteryzuję, więc zostaje zdegradowany do „pojazdu specjalnego”, zwalniając miejsce dla nowego FV217 Badger. Jeśli zbadaliście i kupiliście FV215b (183), zatrzymacie go i otrzymacie nowy czołg wraz z nadejściem 9.21. Podobnie jak inne pojazdy w linii, Badger posiada szybkostrzelne działo, które łatwo przebija gruboskórnych przeciwników. Styl gry przypomina w wielu aspektach ten z Tortoise, ale Badger zadaje więcej uszkodzeń i posiada lepszą ochronę, co go bardziej odróżnia w porównaniu z IX poziomem. FV217 Badger to bardzo groźny przeciwnik, a jako sojusznik potrafi być nieoceniony zadając mnóstwo uszkodzeń z dystansu.

Patch 9.21 do World of Tanks

Alternatywna gałąź francuskich czołgów ciężkich

Francuskie drzewo technologiczne otrzymuje nową linię czołgów ciężkich, rozpoczynającą się od AMX M4 mle. 45. Na pewno wiemy tyle, że nowa trójca zmieni Waszą opinię o francuskich czołgach jako papierowych pojazdów z magazynkiem. Zacznijmy od tego, że będą posiadały przedni pancerz i pancerz wieży wystarczające do przyjęcia kilku trafień, a ich działa są wyjątkowo precyzyjne z szybkim czasem celowania, stabilizacją i tradycyjnym systemem ładowania. Będziecie musieli wybierać: działo o wyższych uszkodzeniach podstawowych, czy z lepszym współczynnikiem uszkodzeń na minutę? Nie ma tu lepszego wyboru: wszystko zależy od Waszego stylu gry.

Patch 9.21 do World of Tanks
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie