Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

0 komentarzy

Patch 1.2.1 do The Crew 2 wylądował i poprawia Demolition Derby

Ubisoft ulepsza swoje wyścigi. Patch 1.2.1 do The Crew 2 jest już dostępny na komputerach PC oraz konsolach PlayStation 4 i Xbox One.

Nowa aktualizacja pobierze się automatycznie, a po jej instalacji z gry powinno zniknąć kilka problemów. Patch 1.2.1 do The Crew 2 rozprawia się m.in. z błędami w niedawno dodanym do gry Demolition Derby. Teraz po pobiciu własnego rekordu tablica wyników powinna być poprawnie aktualizowana. Dostaniemy też bonusowe punkty za zepchnięcie przeciwnika do wody w Bull Fight. Bonusy będą też dobrze naliczane graczom z niestabilnym łączem internetowym.

Aktualizacja 1.2.1 do The Crew 2 skupia się tez na wyeliminowaniu błędów z PvP. Po zakończeniu turnieju PVP Live-Battle gracze powinni już dostawać prawidłową nagrodę za zdobytą pozycję, nie będziemy już blokować się w matchmakingu czy na ekranie wyników po tym, jak inni gracze opuścili sesję.

Łatka poprawia też działanie mini-mapy, złe wyświetlanie cieni na powierzchniach NPC, problemy z kompatybilnością ze sterownikiem Steam czy dodaje brakującą teksturę deski rozdzielczej w pojeździe DCB M31 Widebody.

Pełna listę zmian znajdziecie na oficjalnej stronie The Crew 2.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.8
Rated 2.8 out of 5
2.8 out of 5 stars (based on 72 reviews)
Excellent40%
Very good4%
Average2%
Poor1%
Terrible53%