Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

0 komentarzy

Darmowe The Crew 2 Demolition Derby – Ubisoft podaje szczegóły i datę premiery aktualizacji

Dosłownie za klika dni Ubisoft udostępni dużą aktualizację The Crew 2 Demolition Derby. Zobaczcie, co zawiera.

Data premiery darmowej aktualizacji The Crew 2 Demolition Derby została ustalona na 5 grudnia. Po jej wprowadzeniu w grze pojawi się nowa konkurencja – tytułowe Demolition Derby.

Gracze zasiądą za kierownicami w 100% zniszczalnych pojazdów i na specjalnych lokacjach – arenie osadzonej w sercu Bonnesville Salt Flats na północy Utah i torze pośrodku cmentarzyska samolotów w Tucson – powalczą o zwycięstwo. Wraz z aktualizacją pojawi się ponadto łącznie 14 nowych pojazdów, które będzie można zdobyć lub kupić za kredyty w grze.

Demolition Derby to nie jedyna nowość nadchodzącej aktualizacji. Wraz z nią, w grze zawita również nowy wieloosobowy tryb rozgrywki PvP, w którym zmierzy się maksymalnie 8 graczy.

PvP jest dostępny już na poziomie Żołnierza, zaraz po odblokowaniu pierwszej kwatery głównej. Wszystkie poziomy pojazdów będą automatycznie ustawione na maksymalny, dlatego nie musisz się obawiać, jeśli dopiero zaczynasz. Poza tym jeśli nie masz jeszcze pojazdu danego typu, otrzymasz możliwość jego wypożyczenia – czytamy na stronie Ubisoftu.

Podchodząc do rozgrywek PvP otrzymamy wybór dwóch playlist, w których znajdziemy szereg zawodów i dyscyplin. Pierwsza playlista to Wyścigi – jest ona złożona jedynie z wyścigów ulicznych i zawodów hipersamochodów, które nie będą się zmieniać. Kolizje są domyślnie wyłączone.

Druga playlista Mix zawiera wszystkie dyscypliny dostępne w grze, z wyjątkiem wyścigów na ćwierć mili i powietrznych. Ubisoft zaznacza, że to playlista będzie się zmieniać codziennie, aby zapewnić różnorodność doznań.

Za rozgrywki PvP możemy otrzymać fanów, łupy i dolary, a zdobyte nagrody są uzależnione od tego, jak poszło nam w zawodach. Ponadto przystępując do PvP automatycznie dołączysz też do systemu lig. Dostępne są cztery ligi: Brązowa, srebrna, złota i platynowa.

Jak podkreślają deweloperzy, każda liga podzielona jest na cztery dywizje, z których najniższą jest IV, a najwyższą I. Najniższą możliwą rangą jest brązowa IV, a najwyższą – platynowa I. Punkty ligi są przyznawane lub odbierane zależnie od twoich poczynań w zawodach. Dokładna ich liczba zależy od twojej obecnej rangi i rangi przeciwników.

Źródło: Ubisoft, opracowanie własne

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.8
Rated 2.8 out of 5
2.8 out of 5 stars (based on 73 reviews)
Excellent41%
Very good4%
Average2%
Poor1%
Terrible52%