Patch 1.13 do Watch Dogs 2 już dostępny na PC, PS4 i Xbox One

Patch 1.13 do Watch Dogs 2 już dostępny na PC, PS4 i Xbox One
Newsy PC PS4 XOne

Przypominamy zmiany w ramach najnowszej aktualizacji.

Patch 1.13 do Watch Dogs 2 wylądował na komputerach PC oraz konsolach PlayStation 4 i Xbox One, wprowadzając największą z dotychczas udostępnionych porcję bezpłatnych treści do gry.

Jeśli nie wiecie, co dokładnie zawiera update, przypominamy listę zmian, przedstawioną na oficjalnej stronie Watch Dogs 2.

Patch 1.13 do Watch Dogs 2

Nowe treści

Patch 1.13 do Watch Dogs 2
Patch 1.13 do Watch Dogs 2

• Nowy tryb online: Showd0wn – To nowy rodzaj rozgrywki PvP online dla 2v2 graczy, w której można wziąć udział ze znajomymi lub poprzez losowy matchmaking. W Showd0wn znajdą się trzy rodzaje zadań [kradzież dysku twardego, doom-load (rozgrywka w stylu zdobywcy wzgórza) oraz czyszczenie/serwerów], rozgrywanych w 15 konkretnych lokacjach. Gra ze znajomymi jest wielkim i wymagającym wyzwaniem, o ile nie jesteście dziećmi neo i dobrze wiecie jak korzystać z narzędzi znajdujących się w waszym arsenale.

Patch 1.13 do Watch Dogs 2
Patch 1.13 do Watch Dogs 2

Wyścigi online – wyścigi dronów i e-Kartów oraz rajdy motocrossowe zyskują funkcję gry wieloosobowej! Otrzymają też swoje własne rankingi, z których gracze będą mogli korzystać rywalizując o nagrody sezonowe.

Patch 1.13 do Watch Dogs 2
Patch 1.13 do Watch Dogs 2

Ograbienie ciężarówki – Te opancerzone ciężarówki będą się losowo pojawiały w różnych miejscach w świecie gry, a gracz może je zhakować, by w konsekwencji zmierzyć się z falą interweniującej policji. Niełatwo będzie okraść taką ciężarówkę, ale zysk w postaci gotówki i followersów wart jest zachodu.

paintballgif

Karabin paintballowy – Ten niegrzeczny urwis będzie dostępny w drukarce 3D i pozwoli ogłuszać wrogów zasypując ich gradem kulek z farbą. Zabawny szczegół: w trybie PvP ekran waszego przeciwnika pokryje się plamami farby, gdy zaatakujecie go przy użyciu tej broni.

Patch 1.13 do Watch Dogs 2
Patch 1.13 do Watch Dogs 2

Nowe stroje – W różnych sklepach dostępnych jest 13 nowych elementów garderoby, jeśli na przykład uznacie, że jesteście za mało modni.

Poprawki

Obrażenia od eksplozji – Poprawiliśmy efektywność eksplozji w rozgrywce online. Od tej aktualizacji, obrażenia zadawane przeciwnikowi będą uzależnione od tego, w jakiej odległości znajdzie się on od miejsca wybuchu. Nadepnięcie na zaimprowizowany ładunek wybuchowy zakończy się natychmiastowym i zawstydzającym zgonem, ale im dalej będziecie od miejsca eksplozji, tym mniejsze przyjmiecie obrażenia. Uważajcie więc, żeby wam czegoś nie urwało.

Rankingi – Szereg drobnych usprawnień w systemie rankingowym

Naprawione błędy

Blokada w “Biohakerce” – Naprawiono błąd, który uniemożliwiał niektórym graczom ukończenie tej misji.

Dublowane operacje – Naprawiono błąd, w wyniku którego operacje były czasami podwójnie zapisywane w aplikacji DedSecu.

Kluczowe dane – Zaktualizowaliśmy niektóre jednostki danych kluczowych wyposażając je w prawidłowe definicje oraz opisy na mapie.

• Mnóstwo drobnych błędów i poprawek, którymi nie chcemy was zanudzać.

Tylko PC – aktualizacja gry 1.013.177.1

• Naprawiono błąd, w wyniku którego gry nie można było uruchomić w serwisie Steam, jeśli została ona pobrana z włączoną opcją „Uruchom zaraz po instalacji”.

• Naprawiono błąd, w wyniku którego mgła San Francisco była nieprawidłowo wyświetlana w trakcie opadów deszczu.

• Naprawiono błąd, w wyniku którego uruchomienie gry na laptopach powodowało wykorzystanie zintegrowanej karty graficznej, zamiast dedykowanej.

• Szereg poprawek w zakresie drobnych błędów związanych z migotaniem, odbiciami, brakującymi teksturami, działaniem trybów wyświetlania w oknie, interfejsu użytkownika, wyświetlanego tekstu, trybów online itd. itp.

Źródło: Ubisoft, opracowanie własne

Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie