Dagmara Kottke

Z wykształcenia dziennikarz, z zamiłowania jeszcze bardziej. Fanka słabej literatury i maskotek ze zniesmaczonym wyrazem twarzy.

0 komentarzy

Ubisoft Forward – szczegóły. Watch Dogs 2 za darmo podczas pokazu

W zeszłym tygodniu francuski producent zapowiedział konferencję Ubisoft Forward, na której będą prezentowane nowe gry. Podczas wydarzenia studio ma rozdawać Watch Dogs 2.

Ubisoft Forward rozpocznie się w niedzielę o 21:00 (choć część przedpokazową będziemy mogli zobaczyć już o 20:00). Konferencja potrwa 45 minut, a później odbędzie się post-show. Dla widzów organizatorzy mają pewną niespodziankę.

Każdy, kto będzie oglądał prezentację, będzie mógł odebrać za darmo grę Watch Dogs 2 na PC. Zostanie ona udostępniona w trakcie konferencji na Uplay – aby ją zgarnąć, będzie trzeba zalogować się na swoje konto przed końcem pokazu.

Poznaliśmy też harmonogram Ubisoft Forward. O 20:00 twórcy zaprezentują takie gry jak Trackmania, Tom Clancy’s Ghost Recon Breakpoint, Just Dance 2020, Tom Clancy’s The Division 2 oraz inne, natomiast o 21:00 rozpocznie się część oficjalna. Wtedy poznamy szczegóły na temat produkcji Assassin’s Creed: Valhalla, Watch Dogs: Legion i Hyper Scape. Poniżej publikujemy polski zwiastun z wydarzenia.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się