Darmowy przypływ nowości w grze Ubisoftu. Jest data premiery i szczegóły

Darmowy przypływ nowości w grze Ubisoftu. Jest data premiery i szczegóły
Newsy PC PS4 XOne

Oczekiwany tryb nadciąga!

Patch 1.16 do Watch Dogs 2 zadebiutuje 4 lipca na komputerach PC oraz konsolach PlayStation 4 i Xbox One. Darmowa aktualizacja zawartości wprowadzi oczekiwany tryb drużynowy dla czterech graczy oraz specjalne atrakcje w grze z okazji Dnia Niepodległości, święta państwowego w Stanach Zjednoczonych.

Poniżej znajdziecie wszystkie szczegóły dotyczące nadchodzących nowości. Sądzicie, że taki tryb dla czterech graczy rozrusza nieco zabawę? Oto zwiastun, a zaraz pod nim wszystkie szczegóły.

Patch 1.16 do Watch Dogs 2 – co nowego?

DRUŻYNOWY TRYB DLA 4 GRACZY – Swobodna eksploracja, którą znacie i kochacie powraca – teraz od dwóch do czterech znajomych może skorzystać z aplikacji wieloosobowej na smartfonie, by przejść do publicznego lub prywatnego trybu drużynowego. Eksplorujcie swobodnie rejon San Francisco szerząc chaos, albo wybierzcie jedną z aktywności, które zoptymalizowano do zabawy w gronie 2-4 osób:

  • Drużyna czteroosobowa: Polowanie
  • Drużyna czteroosobowa: Atak hakerski
  • Drużyna czteroosobowa: Napad na ciężarówkę – PvP
  • Drużyna czteroosobowa: Wyścigi
  • Drużyna czteroosobowa: Showd0wn
  • Drużyna czteroosobowa: Walka z potężnym robotem
  • Drużyna czteroosobowa: DedSec – wirus
Patch 1.16 do Watch Dogs 2
Patch 1.16 do Watch Dogs 2

W przypadku aktywności, w których są do przypisania funkcje lub drużyny, takich jak Showd0wn czy Polowanie, wyświetlony zostanie ekran głosowania, na którym każdy z graczy będzie mógł dokonać wyboru. W wyścigach gracze mogą w ten sposób wybierać tor.

Misje współpracy nie będą dostępne w trybie drużyny czteroosobowej, gdyż zostały one zaprojektowane z myślą o dwóch graczach. Ponieważ tryb drużyny czteroosobowej powstał po to, byście mogli wspólnie ze znajomymi rozkręcić rozróbę w San Francisco, rankingi go nie obejmują – ale nadal będziecie zyskiwać followersów i nagrody pieniężne.

URUCHAMIANIE TRYBU WIELOOSOBOWEGO – Wszystkie tryby wieloosobowe można teraz uruchamiać ręcznie za pośrednictwem aplikacji wieloosobowej dostępnej w smartfonie. Koniec z oczekiwaniem na restart wydarzenia!

Patch 1.16 do Watch Dogs 2
Patch 1.16 do Watch Dogs 2

CZWARTY LIPCA – Uczcijcie Dzień Niepodległości w typowo hakerskim stylu! W dniach od xx do xx lipca możecie znaleźć sobie przytulne miejsce z widokiem na całą Zatokę i wspólnie ze znajomymi podziwiać nocne pokazy ogni sztucznych w trybie drużyny czteroosobowej.

Patch 1.16 do Watch Dogs 2
Patch 1.16 do Watch Dogs 2

Możecie też zebrać grupę znajomych i dać wyraz patriotycznym uczuciom, rozpętując paintballowe szaleństwo w narodowych kolorach.

Patch 1.16 do Watch Dogs 2
Patch 1.16 do Watch Dogs 2

STRÓJ PEŁZACZA – Gracze, którzy ukończyli misję związaną z Pełzaczem, ale nie otrzymali odpowiedniego stroju ani umiejętności cichego powalenia, odbiorą teraz te nagrody. Strój można znaleźć w szafie, zaś umiejętność cichego powalenia odblokuje się po jego założeniu.

INNE – Grając teraz w trybie współpracy i korzystając z drukarki 3D w celu zmiany broni lub wyposażenia możecie pominąć animację – co może być bardzo wygodne.

Źródło: watchdogs.ubisoft.com, opracowanie własne

Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie