Patch 1.1.0 i 1.1.1 do Assassin’s Creed Odyssey. Od dzisiaj mistrzowskie umiejętności!

Ubisoft planuje wydać dzisiaj kolejne aktualizacje do Assassin’s Creed Odyssey. Najważniejsza zmiana dotyczy rozwijania naszego bohatera.

29 listopada przywitamy patch 1.1.0 i 1.1.1 do Assassin’s Creed Odyssey. Ten pierwszy będzie główną aktualizacją, podczas gdy update 1.1.1 to hotfix, który ma rozwiązać dwa konkretne problemy, których nie udało się wyeliminować w ramach aktualizacji 1.1.0.

Jeśli gracie w Asasynów na komputerach PC, szykujcie się do pobrania 2.3 GB danych. W przypadku PlayStation 4, aktualizacje ważą 2.8 GB, a na Xbox One plik ma wielkość 2.9 GB.

Jak wspominaliśmy, najważniejszą nowością dzisiejszych aktualizacji jest wprowadzenie do gry systemu Mastery Levels. Dzięki niemu będziemy mogli pozbyć się nadmiaru punktów umiejętności i kupić za nie specjalne zdolności pasywne, dające naszej postaci bonusy do zadawanych obrażeń, zdrowia, pancerza oraz innych statystyk.

Deweloperzy szykują aż 72 umiejętności na poziomie mistrzowskim, które zostaną rozbite pomiędzy obecne drzewka łowcy, wojownika i asasyna.

Na Mastery Levels aktualizacje się oczywiście nie kończą. Patch doda szybkie punkty podróży do mitycznych stworzeń, opcję demontażu przedmiotów bezpośrednio u kowala czy opcję na PC, dzięki której ustawimy prędkość chodzenia.

Aktualizacja zajmuje się również różnymi problemami związanymi z oświetleniem oraz pracą kamery. Zajęto się też poprawą animacji postaci niezależnych oraz nieprawidłowo wyświetlanymi teksturami.

Warto też wspomnieć, że patch zapewnia wsparcie dla dodatku Dziedzictwo Pierwszego Ostrza, który zadebiutuje już 4 grudnia.

Pełną listę zmian dla aktualizacji 1.1.0 i 1.1.1 do Assassin’s Creed Odyssey znajdziecie w tym miejscu.

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.