Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

0 komentarzy

Patch 1.06 do Assassin’s Creed Odyssey. Fabularny dodatek za darmo

Najnowsza aktualizacja Assassin’s Creed Odyssey jest już dostępna na wszystkich platformach. Gwoździem programu jest darmowe DLC.

Patch 1.06 do Assassin’s Creed Odyssey pojawił się na komputerach PC oraz PlayStation 4 i Xbox One. W przypadku blaszaków oraz na amerykańskiej konsoli do ściągnięcia czeka 3,6 GB danych. Kto gra na PS4, musi pobrać plik wielkości 4,1 GB.

Najważniejszą nowością aktualizacji jest dodanie do gry pierwszej (darmowej) historii w ramach The Lost Tales of Greece. Rozszerzenie nosi tytuł The Show Must Go On i prezentuje początek opowieści, która będzie kontynuowana wraz z kolejnymi rozdziałami, udostępnianymi sukcesywnie w kolejnych miesiącach. W sumie mamy dostać siedem takich epizodów za free, a ostatni z nich powinien zostać udostępniony wiosną przyszłego roku.

Patch 1.06 wprowadza ponadto szczegółowe statystyki postaci oraz ulepsza menu najemników, aby prawidłowo pokazać odblokowane rangi i powiązane nagrody. Ciekawym udogodnieniem jest również opcja automatycznego konstruowania strzał w przypadku, gdy wyczerpią się nam posiadane zapasy. Pełną listę zmian aktualizacji znajdziecie w tym miejscu.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.8
Rated 2.8 out of 5
2.8 out of 5 stars (based on 73 reviews)
Excellent41%
Very good4%
Average2%
Poor1%
Terrible52%