Patch 1.06 do Assassin’s Creed Odyssey. Fabularny dodatek za darmo

Patch 1.06 do Assassin’s Creed Odyssey. Fabularny dodatek za darmo
Gry za darmo Newsy PC PS4 XOne

Najnowsza aktualizacja Assassin’s Creed Odyssey jest już dostępna na wszystkich platformach. Gwoździem programu jest darmowe DLC.

Patch 1.06 do Assassin’s Creed Odyssey pojawił się na komputerach PC oraz PlayStation 4 i Xbox One. W przypadku blaszaków oraz na amerykańskiej konsoli do ściągnięcia czeka 3,6 GB danych. Kto gra na PS4, musi pobrać plik wielkości 4,1 GB.

Najważniejszą nowością aktualizacji jest dodanie do gry pierwszej (darmowej) historii w ramach The Lost Tales of Greece. Rozszerzenie nosi tytuł The Show Must Go On i prezentuje początek opowieści, która będzie kontynuowana wraz z kolejnymi rozdziałami, udostępnianymi sukcesywnie w kolejnych miesiącach. W sumie mamy dostać siedem takich epizodów za free, a ostatni z nich powinien zostać udostępniony wiosną przyszłego roku.

Patch 1.06 wprowadza ponadto szczegółowe statystyki postaci oraz ulepsza menu najemników, aby prawidłowo pokazać odblokowane rangi i powiązane nagrody. Ciekawym udogodnieniem jest również opcja automatycznego konstruowania strzał w przypadku, gdy wyczerpią się nam posiadane zapasy. Pełną listę zmian aktualizacji znajdziecie w tym miejscu.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie