Patch 1.0.7 do Assassin’s Creed: Odyssey. Nowe zadanie fabularne czeka

Ubisoft udostępnia kolejne atrakcje. Patch 1.0.7 do Assassin’s Creed: Odyssey wylądował i zawiera sporo ciekawych zmian oraz kolejną misję do wykonania.

Nowa łatka do Asasynów zostaje udostępniona dzisiaj (15 listopada) i w przypadku komputerów PC waży 2.2 GB. Na PlayStation 4 pobierzemy 2.5 GB danych, a na Xbox One najwięcej – 2.6 GB. Co wprowadza patch 1.0.7 do Assassin’s Creed: Odyssey? Już tłumaczymy.

Update dodaje wsparcie dla drugiego zadania fabularnego z serii Zapomniane greckie mity. Nowy quest nosi nazwę Boska interwencja i podczas jego wykonywania spotkasz tajemniczą kobietę, która podda twoje przymioty kilku boskim próbom.

Nowa misja znajduje się w regionie Korinth i zostanie dodana do dziennika po odnalezieniu zleceniodawcy.

Jak czytamy na stronie Ubisoftu: Zadania fabularne z serii Zapomniane greckie mity będą pojawiać się automatycznie w świecie gry, oznaczone jako żółte zadania poboczne, po dotarciu do 5. epizodu w grze. Nie będzie ograniczeń czasowych związanych z wykonywaniem tych zadań, zatem możesz się ich podjąć w dowolnym momencie. Ukończenie każdego z Zapomnianych greckich mitów pozwoli ci odblokować nowe nagrody.

Patch 1.0.7 do Assassin’s Creed: Odyssey na nowym zadaniu się oczywiście nie kończy. Deweloperzy zwiększają limit poziomu doświadczenia z 50 do 70, poprawiają funkcję robienia zdjęć dodając nowe opcje (kontrast, mgła, bloom, większy kąt przechylenia obiektywu), ściągają blokadę fps-ów na ubraniach czy usprawniają system nagród za zadania.

Ciekawie zapowiada się również nowość, która pozwoli nam edytować wygląd zbroi. Przykładowo, jeśli założymy mocniejszy pancerz, lecz nie spodoba się on nam wizualnie, będziemy mogli zmienić jego wygląd na inny, korzystając z wzorów pancerzy dostępnych aktualnie w naszym ekwipunku.

Pełna lista zmian i poprawek najnowszej aktualizacji znajduje się na tej stronie.

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.