Patch 0.14 do Armored Warfare spełni wielką prośbę graczy

O co tak bardzo zabiegają czołgiści?

Obsidian Entertainment i My.com informują, że jeszcze w tym miesiącu do Armored Warfare zawita aktualizacja 0.14. Obsidian Entertainment pragnie spełnić jedną z najczęstszych próśb użytkowników i wraz z aktualizacją wprowadzi do gry funkcję nagrywania rozgrywki, dającą użytkownikom możliwość odtworzenia, oceny i przeżycia na nowo rozegranych meczy oraz największych zwycięstw.


Funkcje, które pojawią się w grze wraz z aktualizacją 0.14:

  • System powtórek – Odtwarzanie meczu pozwoli graczom spojrzeć na rozgrywkę z perspektywy Gracze mogą zatrzymać, odtworzyć lub zakończyć nagranie, a także zwiększyć lub zmniejszyć prędkość odtwarzania. Dodatkowo, użytkownicy mogą śledzić konkretne pojazdy i płynnie przełączać się w tryb tzw. wolnej kamery.
  • Trzy nowe misje PvE i mapy – Operacje Frostbite, Albatross i Cerberus postawią przed graczami nowe wyzwania w trybie kooperacji.
  • Mapa Highwall – Zupełnie nowa mapa PvP, podnosząca stawkę tego współczesnego konfliktu.
  • Zmiany w rozgrywce na wysokich poziomach – W oparciu o opinie graczy, kilka dyskusyjnych elementów rozgrywki na wysokich poziomach zostanie poprawionych, a szczegóły zostaną podane przed pojawieniem się aktualizacji 0.14.

Źródło: materiał producenta

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

6 Shares
Share6
+1
Tweet