Obiecujący konkurent The Sims na nowym materiale. Zobaczcie kreator postaci

Paralives - zrzut ekranu z kreatora postaci
PC

Dzieliliśmy się z Wami już wieloma materiałami z Paralives, czyli niezależnego konkurenta The Sims. Twórcy gry zaprezentowali właśnie odświeżony kreator postaci.

Narzędzie do tworzenia Paraludków jest zaskakująco rozbudowane. Gracze mogą szczegółowo dostosować praktycznie każdy szczegół swojej postaci, w tym chociażby jabłko Adama czy heterochromię oczu. Co więcej, twórcy wprowadzili nawet możliwość dostosowania włosów na ciele i umieszczenia tatuaży w dowolnym miejscu oraz dostosowanie ich rozmiarów – to opcje, których Simsy nie mają do dziś.

Zaprezentowanych możliwości jest znacznie więcej. Trzeba przyznać, że deweloperzy pracujący nad Paralives mocno dopieścili kreator postaci i zapowiada się on bardzo dobrze – podobnie jak cała gra.

Niestety, nie wiemy kiedy zagramy w pełną wersję Paralives. Obecnie nad grą pracuje 10 osób, a obecna wersja tytułu określana jest jako pre-alpha. Oznacza to, że wyczekiwany debiut może być odległy nawet o całe lata. Twórcy na bieżąco dzielą się jednak postępami i otrzymują dotacje na platformie Patreon. Raczej nie musimy się więc martwić o to, że projekt nagle zniknie. Jak twierdzi sam pomysłodawca produkcji, to gra jego marzeń, którą bardzo chce stworzyć.

Jakub Stremler
O autorze

Jakub Stremler

Redaktor
Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie