Dagmara Kottke

Z wykształcenia dziennikarz, z zamiłowania jeszcze bardziej. Fanka słabej literatury i maskotek ze zniesmaczonym wyrazem twarzy.

1 komentarz

Paralives – konkurencja dla Simsów na nowych materiałach wideo

Twórca Paralives co jakiś czas pokazuje nowe wideo ze swojego projektu. Najnowsze filmiki prezentują cykl dobowy i edycję wyglądu bohatera o imieniu Sebastian.

Paralives to produkcja autorstwa twórcy symulatorów Alexa Masse, która w założeniach przypomina The Sims. Tak jak w słynnej marce, zadaniem gracza będzie tutaj tworzenie i urządzanie domów, zaspokajanie potrzeb awatara i budowanie relacji z innymi postaciami. Twórca pokazał dwa świeże filmiki z gry.

Na pierwszym wideo widzimy zmianę dnia w noc (czy tylko ja tam widzę w pewnym momencie głowę psa zamiast słońca?), natomiast drugie nagranie ukazuje bohatera o imieniu Sebastian, którego aparycja jest poddawana modyfikacjom w edytorze postaci.

Tytuł ma trafić wyłącznie na PC. Niestety nie ujawniono jeszcze nawet przybliżonej daty premiery, ale twórca wciąż zbiera pieniądze i wygląda na to, że prace nad grą prowadzone są zgodnie z planem.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się