Dagmara Kottke

Z wykształcenia dziennikarz, z zamiłowania jeszcze bardziej. Fanka słabej literatury i maskotek ze zniesmaczonym wyrazem twarzy.

1 komentarz

Paralives – nowy materiał z konkurencji dla The Sims pokazuje edytor postaci [WIDEO]

W internecie pojawił się kolejny materiał z nadchodzącego niezależnego symulatora życia. Wideo prezentuje przystępny edytor postaci.

Paralives to produkcja autorstwa twórcy symulatorów Alexa Masse, która w założeniach przypomina The Sims – zadaniem gracza będzie tutaj tworzenie i urządzanie domów, zaspokajanie potrzeb awatara i budowanie relacji z innymi bohaterami. Deweloper już od dłuższego czasu publikuje kolejne filmiki ujawniające jego projekt; najnowszy materiał pozwala zobaczyć, jak wygląda tworzenie żeńskiego awatara.

Z nagrania wynika, że ustalanie wyglądu naszego bohatera będzie dziecinne proste – poszczególne parametry ustalimy za pomocą jednego ruchu myszą. Filmik prezentuje zmianę ubioru, fryzury (tylko tutaj jest dostępnych parę różnych ustawień) i regulację wielkości poszczególnych części ciała, takich jak łydki, biodra czy piersi (ciekawe, czy w męskiej postaci także będzie można ustawić pewne rozmiary, czy takie rzeczy czekają nas tylko w Cyberpunku 2077).

Niewielu twórców zdecydowałoby się konkurować z tak potężną franczyzą, jaką jest The Sims – gracze nie mają więc dużego wyboru, jeśli chodzi o ten rodzaj produkcji. Ba – można powiedzieć, że nie mają żadnego wyboru. Paralives ma szansę zmienić coś w tej kwestii.

Tytuł ma trafić wyłącznie na PC. Niestety nie ujawniono jeszcze nawet przybliżonej daty premiery, ale twórca wciąż zbiera pieniądze i wygląda na to, że prace nad grą prowadzone są zgodnie z planem.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się