GTA The Trilogy The Definitive Edition - CJ twarz - PG

Michał Wieczorek

Od najmłodszych lat pasjonat game devu i największy w Polsce fanboy Nintendo. Oprócz tego hobbistycznie kolekcjonuje dużo niepotrzebnych, geekowskich gadżetów. Co drugi weekend student game designu.

0 komentarzy

TOP 8 memów z GTA The Trilogy The Definitive Edition

Społeczność graczy wykorzysta każdy moment w branży growej, aby się pośmiać. Niedawno miała miejsce premiera GTA The Trilogy The Definitive Edition, która w większości nie spotkała się z pozytywnym odbiorem. Oto najlepsze memy, które znalazłem w sieci.

Wszystkie grafiki w tym tekście pochodzą z 9GAG-a, czyli jednej z najpopularniejszych stron internetowych z memami nawiązującymi do popkultury i wydarzeń z całego świata. W ostatnich dniach fani Grand Theft Auto zamieszczają zabawne obrazki wyśmiewające stan odnowionego GTA Trilogy. Zobaczccie, co udało mi się odszukać.

Nowe GTA Trilogy niczym słynny fresk z Jezusem

GTA The Trilogy The Definitive Edition - meme Jezus - PG

Nie mogliście kilka lat temu przejść obojętnie obok słynnej historii fresku z postacią Jezusa, który w hiszpańskim miasteczku został odrestaurowany na własną rękę przez staruszkę. Porównano go ze stanem GTA The Trilogy The Definitive Edition i muszę przyznać, że zestawienie jest jak najbardziej trafne.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.8
Rated 2.8 out of 5
2.8 out of 5 stars (based on 72 reviews)
Excellent40%
Very good4%
Average2%
Poor1%
Terrible53%