Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

0 komentarzy

P.T. na PC do pobrania. Najwierniejszy remake z PS4

Mamy dla Was coś w sam raz na Halloween – P.T. z PlayStation 4 odtworzone wzorowo na komputerze PC. Można pobierać i samemu zasmakować strachu.

Było już kilak podejść do przeniesienia P.T. na komputery PC, lecz to prezentowane poniżej jest naprawdę świetne i wierne wersji z PlayStation 4. Projekt – nazwany PT Emulation – waży niecały GB i odpowiada za niego Artur Łączkowski.

W końcu udało się. Po ciężkich miesiącach pracy chcę podzielić się z wami emulowanym i odtworzonym P.T. bezpośrednio z PS4 na PC. Każdy z nas zasługuje na doświadczenie najstraszniejszej gry wszechczasów. Graj teraz za darmo! Wesołego Halloween! – zachęca autor PT Emulation do spróbowania jego kawałka kodu.

PT Emulation pobierzecie z tego miejsca i w razie czego nie zwlekajcie, ponieważ Konami może zablokować plik i okazja przejdzie nam koło nosa. Poniżej wrzucamy trailer projektu oraz gameplay:


Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się