Odnalazł “P.T.” na zapomnianym PS4. Jest sprawdzony sposób, by pobrać grę nawet dzisiaj

P.T.-PS4-jak-pobrac
Newsy PS4

Jeden z graczy mocno się zdziwił, kiedy zajrzał do biblioteki gier na dawno nieużywanej konsoli PS4. Odnalazł P.T.! Inni podpowiedzieli, jak grę ponownie pobrać i się nią cieszyć.

Pamiętasz jeszcze P.T., czyli wprowadzenie do anulowanej gry Silent Hills? Sony udostępniło demko w 2014 roku i z miejsca stało się ono wielkim hitem. Niestety, to już przeszłość i P.T. nie jest dostępne w PlayStation Store. Jednak, co ciekawe, tytuł da się pobrać, jeśli lata temu go mieliśmy, ale później usunęliśmy z dysku PS4.

P.T. na PlayStation 4 – jak pobrać?

Sadziłem, że sporo osób zna ten sposób, ale jak widać po komentarzach na Reddit, wcale tak nie jest. Wątek rozpoczął jeden z graczy, który pochwalił się poniższym zdjęciem, okraszonym komentarzem:

Miałem tę PlayStation od premiery i przez jakiś czas pozwalałem cioci na niej grać, ponieważ mieliśmy drugą konsolę. Dzisiaj mnie to zaciekawiło i chciałam zobaczyć, co ma w swojej bibliotece i uh…

Reddit

Widać tam P.T., lecz na nieszczęście, tytuł widnieje w bibliotece, lecz nie jest zainstalowany na konsoli. Inni gracze szybko jednak wytłumaczyli, jak pobrać tytuł jeszcze raz i to „w legalny sposób”.

Instrukcja jest podana na poniższym filmiku:

Sposób działa, co potwierdzili forumowicze z Reddit. Jeśli zatem ktoś z Was miał lata temu P.T. na swojej PlayStation 4, może jeszcze raz cieszyć się graniem.

Darek Madejski
O autorze

Darek Madejski

Redaktor
Wspomina gaming lat 90. z wielkim sentymentem. Ekspert w dziedzinie retro sprzętu oraz starych konsol. Oprócz duszy kolekcjonera, fan współczesnych gier singleplayer, głównie tych na PlayStation. Specjalista w treściach dotyczących PS Plus oraz promocji. Poza pracą, fan seriali w klimacie postapokaliptycznym, koszenia trawy, rąbania drewna i zajmowania się wszystkim, by tylko nie siedzieć w miejscu.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie