Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

0 komentarzy

Overwatch za darmo na PC, PS4 i Xbox One. Darmowy tydzień

W listopadzie nowi gracze mogą wypróbować Overwatch za darmo.


Najnowszy darmowy tydzień z Overwatch rozpocznie się 20 listopada o godzinie 20:00 czasu polskiego, a zakończy się 27 listopada o godzinie 9:00. Pogramy na PC, PS4 oraz Xbox One (na konsolach niezbędne odpowiednio PS Plus lub Xbox Live Gold).

Do dyspozycji graczy będzie pełne grono 29 bohaterów, w tym zapowiedziana niedawno przywódczyni Gangu Zadymiarzy – Ashe (filmiki poniżej).

Gracze będą mogli odkrywać tajemnice 26 map w przeróżnych trybach, między innymi w Szybkiej grze, Grze dowolnej i Salonie gier, dzięki czemu będą się mogli  przekonać, co Overwatch ma do zaoferowania. Gracze będą też mogli zdobywać nowe poziomy i skrzynki z łupami oraz odblokować różne opcje modyfikacji bohaterów, a przede wszystkim zachować wszystkie postępy poczynione podczas okresu próbnego – pod warunkiem, że zakupią grę, korzystając z tego samego konta Blizzard lub konta konsolowego.

Wszyscy, którzy chcą się zawczasu przygotować na listopadowy darmowy tydzień z Overwatch, mogą już dziś wstępnie pobrać grę na swoją konsolę.

Więcej szczegółów na temat darmowego grania w Overwatch znajdziecie na tej stronie.


Źródło: informacja prasowa, opracowanie własne

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.8
Rated 2.8 out of 5
2.8 out of 5 stars (based on 73 reviews)
Excellent41%
Very good4%
Average2%
Poor1%
Terrible52%