Overwatch za darmo na PC, PS4 i Xbox One. Darmowy tydzień

Overwatch za darmo na PC, PS4 i Xbox One. Darmowy tydzień
Gry za darmo Newsy PC PS4 XOne

W listopadzie nowi gracze mogą wypróbować Overwatch za darmo.


Najnowszy darmowy tydzień z Overwatch rozpocznie się 20 listopada o godzinie 20:00 czasu polskiego, a zakończy się 27 listopada o godzinie 9:00. Pogramy na PC, PS4 oraz Xbox One (na konsolach niezbędne odpowiednio PS Plus lub Xbox Live Gold).

Do dyspozycji graczy będzie pełne grono 29 bohaterów, w tym zapowiedziana niedawno przywódczyni Gangu Zadymiarzy – Ashe (filmiki poniżej).

Gracze będą mogli odkrywać tajemnice 26 map w przeróżnych trybach, między innymi w Szybkiej grze, Grze dowolnej i Salonie gier, dzięki czemu będą się mogli  przekonać, co Overwatch ma do zaoferowania. Gracze będą też mogli zdobywać nowe poziomy i skrzynki z łupami oraz odblokować różne opcje modyfikacji bohaterów, a przede wszystkim zachować wszystkie postępy poczynione podczas okresu próbnego – pod warunkiem, że zakupią grę, korzystając z tego samego konta Blizzard lub konta konsolowego.

Wszyscy, którzy chcą się zawczasu przygotować na listopadowy darmowy tydzień z Overwatch, mogą już dziś wstępnie pobrać grę na swoją konsolę.

Więcej szczegółów na temat darmowego grania w Overwatch znajdziecie na tej stronie.


Źródło: informacja prasowa, opracowanie własne

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie