Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

0 komentarzy

Overwatch – nowa bohaterka Ashe już dostępna

Ashe – przywódczyni Gangu Zadymiarzy i buntownicza bandytka, która nie boi się brudnej roboty – jest już dostępna w Overwatch. 

Ashe, 29. bohaterka w Overwatch – znana również jako Elizabeth Caledonia Ashe – to bandytka z amerykańskiego południowego zachodu. To wszechstronna postać natarcia, uzbrojona w karabin Żmija i umiejąca strzelać szybko z biodra lub wycelować przez lunetę i zadać duże obrażenia.

Rzuca też w przeciwników dynamitem, a jej obrzyn ma mocnego kopa i potrafi odrzucać wrogów – lub Ashe, co zapewnia jej większą mobilność. Elizabeth nie walczy jednak sama i kiedy zajdzie potrzeba, może wezwać swojego omnickiego pomagiera, Boba, który dołączy do walki. 

Ashe dołącza do walki w aktualizacji, która wprowadza również zmiany balansu bohaterów – Łaski, Żniwiarza, Wieprza i Symmetry. Pełną listę nowości znaleźć można w nowym filmie o aktualizacji 1.30. 

Oto zdolności Ashe:

  • Żmija – Powtarzalny karabin dźwigniowy Ashe ma dwa tryby strzelania: półautomatyczny oraz wycelowanie. W pierwszym Żmija ma dużą szybkostrzelność i większy rozrzut. Drugi zaś pozwala Ashe strzelać precyzyjniej i zadawać większe obrażenia, ale kosztem szybkości.
  • Obrzyn – Druga broń Ashe ma krótki zasięg, ale zadaje ogromne obrażenia i odrzuca pobliskich wrogów (co pozwala oczyścić drogę) oraz samą Ashe (co zwiększa mobilność postaci).
  • Dynamit – Pozwala rzucić ładunek wybuchowy, który eksploduje po krótkim czasie, zadając wysokie obrażenia i podpalając wrogów. Ashe może również strzelić w dynamit, aby zdetonować go wcześniej.
  • B.O.B. – Ta superzdolność Ashe pozwala jej wzywać na pole walki zaufanego, omnickiego pomocnika. Bob szarżuje przed siebie, wyrzuca wrogów w powietrze i zapewnia ogień zaporowy swoimi działkami ręcznymi.


Źródło: Blizzard

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.8
Rated 2.8 out of 5
2.8 out of 5 stars (based on 72 reviews)
Excellent40%
Very good4%
Average2%
Poor1%
Terrible53%