To już nie czas na nerwy, tylko na śmiech przez łzy. Absurdalna cena skina do Overwatch 2

Overwatch-2
Newsy PC PS4 PS5 Xbox Series XOne

Halloween w Overwatch 2 wystartował i rzeczywiście jest strasznie. Można zadrżeć, jak się tylko spojrzy na… cenę jednego skina.

O szczegółach Halloween w Overwatch 2 już pisaliśmy (w tym miejscu), więc nie będę się powtarzał. Tutaj chciałbym wspomnieć jedynie o pewnej rzeczy, przez którą Blizzard mocno zalazł graczom za skórę. A poszło o… skórę skórkę.

Overwatch 2 i zaporowa cena skina dla Kiriko

Okazuje się, że skiny dla Królowej Junkertown oraz Kiriko słono kosztują. Zacznę od tego tańszego. Królowa może przywdziać strój Kata, za który należy zapłacić 19 dolarów, czyli około 90 złotych.

Kiriko natomiast dostaje, za nasze pieniądze, mroczniejszą wersję skórki wiedźmy niczym Łaska. I tutaj się zaczyna. Gracze nie mogą zrozumieć, dlaczego skin jest dostępny jedynie w pakiecie z dwoma innymi dodatkami kosmetycznymi. Pakiet kosztuje 26 dolarów, czyli ponad 120 złotych. Ale ale… to cena PROMOCYJNA. W sklepie w grze można zobaczyć, że wspomniane 26 dolarów to jedynie promocja, a gdy się ona zakończy, to zestaw ma kosztować 37 dolarów. To około 175 zł!

Gracze nie pozostawiają suchej nitki na cenach halloweenowych skórek. W mediach społecznościowych pełno jest narzekań, że to jakiś żart i już nawet lootboxy były o niebo lepsze. A jakie jest Twoje zdanie? Daj znać w komentarzach!

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie