Overwatch 2 z pierwszym tematycznym wydarzeniem. Halloween z nowymi skórkami i trybem gry

Overwatch 2 - Halloween Terror 2022 w szczegółach. Nowe skórki i tryby
Newsy PC PS4 PS5 Switch Xbox Series XOne

Overwatch 2 cieszy się sporą popularnością, a do gry już dziś zawitać ma pierwsze sezonowe wydarzenie. Halloween Terror 2022 w szczegółach!

Jeszcze przed premierą Overwatch 2 byliśmy pewni, że do gry trafi pierwsze sezonowe wydarzenie i to niedługo po jej debiucie. Halloweenowa Groza 2022 to kolejne wcielenie cyklicznego eventu nastawionego na „straszne” rzeczy. Blizzard zadbał, aby w tym roku pojawiło się parę nowości.

Niestety nie znamy szczegółów zmian w stosunku do oryginalnych wydarzeń w pierwszego Overwatch. Liczę, że deweloperzy choć trochę bardziej się postarali, bo jednak wszelkie eventy w poprzedniczce były już dość męczące. Jedynymi nowościami były skórki, a tryby gry i mapy były w zasadzie te same, bez żadnych widocznych różnic. Oby w OW2 wyglądało to lepiej.

Pojawił się zwiastun wydarzenia, na którym znajdziemy przede wszystkim nowe skórki dla postaci. Powracają skiny z poprzedniej części, które ponownie będzie można zdobyć, lecz najważniejsze wydają się skórki dla nowych postaci – Kiriko oraz Królowej. Ta pierwsza otrzyma „mroczniejszą” wersję skórki wiedźmy niczym Łaska, a ta druga może liczyć na strój Kata. Wygląda to fajnie, ale gdzie jakieś nowości dla Sojourn?

Blizzard zapewnia, że nowy zestaw dla Kiriko będzie dostępny do kupienia w sklepie, ale gracze i tak muszą przygotować się na zdobywanie darmowych przedmiotów, skórek oraz elementów profilu. Do tego powróci tryb PvE z Junkensteinem, choć nie wiemy, jak bardzo będzie się różnił od jego oryginalnej iteracji. Wydarzenie startuje już dzisiaj i potrwa do 8 listopada.

Artur Łokietek
O autorze

Artur Łokietek

Redaktor
Zamknięty w horrorach lat 80. specjalista od seriali, filmów i wszystkiego, co dziwne i niespotykane, acz niekoniecznie udane. Pała szczególnym uwielbieniem do dobrych RPG-ów i wciągających gier akcji. Ekspert od gier z dobrą fabułą, ale i koneser tych z gorszą. W przeszłości miłośnik PlayStation, obecnie skupiający się przede wszystkim na PC i relaksie przy Switchu.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie