Outriders – polska gra na PS5 i Xbox Series X dostała kapitalny zwiastun

Studio People Can Fly prezentuje świetny trailer nadchodzącego shootera RPG. Outriders zawita na PS5, Xbox Series X i PC, ale – na szczęście – nie ominie również obecnej generacji.

Outriders zostało zapowiedziane podczas targów E3 2019, lecz dopiero teraz możemy spojrzeć na sceny prezentujące rozgrywkę. A ta ma być bardzo dynamiczna i opierać się na potężnych mocach naszych bohaterów oraz nietypowych broniach.

Polski deweloper informuje, że premiera gry nastąpi pod koniec 2020 roku na PlayStation 5, Xbox Series X, Xbox One, PlayStation 4 oraz PC (Steam).

W opisie najnowszego filmiku People Can Fly wyjaśnia, że Outriders to kooperacyjna strzelanina RPG dla 1–3 graczy, osadzona w oryginalnym, mrocznym i desperackim uniwersum s.f. Podczas gdy ludzkość będzie wykrwawiać się w okopach planety Enoch, ty stworzysz swojego Outridera i wyruszysz w podróż przez niebezpieczną planetę. Dzięki rozbudowanej fabule i zróżnicowanemu światowi zostawisz za sobą slumsy First City, a następnie przemierzysz lasy, góry i pustynie w poszukiwaniu tajemniczego sygnału. Połączenie dynamicznej strzelaniny z potężnymi mocami i stale rosnącym arsenałem dziwnych broni oraz sprzętu zapewni w grze „Outriders” wiele godzin rozgrywki, prosto od twórców najlepszych strzelanek ze studia People Can Fly.

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.