The Outlast Trials przerazi nas już niebawem. Nowy materiał z gry i data wczesnego dostępu

The Outlast Trials przerazi niebawem. Data premiery i wymagania na PC
Newsy PC

The Outlast Trials ma w maju trafić do Wczesnego Dostępu na Steam. Gra dostała materiał, choć nie skupiający się na rozgrywce stricte.

Niektórzy już mieli okazję pograć w nowego Outlasta, a to za sprawą zamkniętych testów. Deweloperzy przeprowadzali je na dość obszernym fragmencie gry i wygląda na to, że tytuł zawiera w sobie wszystko to, za co tę markę kochamy. Co więcej, fani rozgrywki wieloosobowej mogą cieszyć się na wieść, że tym razem nie będziemy ginąć sami. Dołączy do nas maksymalnie trójka towarzyszy.

Osobiście uwielbiam drugą część cyklu wykreowanego przez Red Barrels. “Jedynka” była spoko, jasne, ale to właśnie “dwójka” mocniej do mnie przemówiła. To zapewne sprawka unikalnego settingu, który uwielbiam. Znaleźliśmy się na opanowanym przez kultystów terenie gdzieś na pustkowiu, a na karku mieliśmy różnego rodzaju mniej lub bardziej irytujące pokraki. Gdyby nie totalnie niezbalansowane sekcje w szkole, mógłby to być jeden z moich ulubionych gamingowych horrorów.

The Outlast Trials, bo o nim mowa, chce niejako zaprezentować fanom zupełnie nowe podejście. Możemy liczyć na kolejny ciekawe setting – eksperymentów na ludziach w trakcie Zimnej Wojny. Gracze wcielą się w pacjentów, którzy muszą stawić czoła przerażającym “atrakcjom” przygotowanym przez naukowców. Za sprawą poniższego wideo wiemy już, że nowe “strachy” nadejdą już 18 maja 2023 roku. Gra początkowo zadebiutuje w formie Wczesnego Dostępu na Steam. Niestety… bez polskiej wersji językowej.

Wiem – zapewne nie spodziewaliście się aktorów głosowych “umierających” na ekranie, ale w sumie twórcy zawsze reklamowali ten cykl właśnie tym, jak bardzo potrafi przerazić. Nie przerażają za to wymagania sprzętowe – te są zadziwiająco niskie.

Outlast Trials – minimalne wymagania sprzętowe na PC (niskie ustawienia, 720p/30 fps)

  • CPU: Intel Core i5-6600 lub AMD Ryzen 5 1500X
  • GPU: Nvidia GeForce GTX 650 Ti 2 GB albo AMD Radeon R7 360 2 GB
  • Pamięć RAM: 8 GB
  • Dysk: 30 GB

Zalecane wymagania na PC (wysokie ustawienia, 1080p/60 fps)

  • CPU: Intel Core i5-9600 lub AMD Ryzen 5 3600XT
  • GPU: Nvidia GeForce GTX 1660 6 GB albo AMD Radeon RX Vega 56 8 GB
  • Pamięć RAM: 16 GB
  • Dysk: 30 GB

W obydwu przypadkach potrzeba 64-bitowego Windowsa 10. I co? Nie jest źle, prawda? Tutaj przynajmniej twórcy nie wymagają od nas nieistniejącej karty graficznej

Artur Łokietek
O autorze

Artur Łokietek

Redaktor
Zamknięty w horrorach lat 80. specjalista od seriali, filmów i wszystkiego, co dziwne i niespotykane, acz niekoniecznie udane. Pała szczególnym uwielbieniem do dobrych RPG-ów i wciągających gier akcji. Ekspert od gier z dobrą fabułą, ale i koneser tych z gorszą. W przeszłości miłośnik PlayStation, obecnie skupiający się przede wszystkim na PC i relaksie przy Switchu.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie