The Outlast Trials już blisko. Ujawniono, kiedy znów zobaczymy grę

The Outlast Trials przerazi niebawem. Data premiery i wymagania na PC
Newsy PC

Zapowiedziano, kiedy zaprezentowane zostaną kolejne materiały z The Outlast Trials. Studio Red Barrels szykuje się do pokazu rozgrywki.

Prowadzący Gamescom Opening Night Live potwierdził, że na evencie ujrzymy najnowszą odsłonę Outlast. Geoff Keighley nie ujawnił, jakie materiały zostaną zaprezentowane, ale biorąc pod uwagę poprzednie pokazy spodziewałbym się raczej rzutu oka na rozgrywkę, a nie filmowego zwiastuna.

Gamescom Opening Night Live wystartuje już 23 sierpnia o godzinie 20:00 czasu polskiego. W trakcie wydarzenia zobaczymy ponad 20 tytułów, w tym Hogwarts Legacy, The Callisto Protocol, Layers of Fears i Dying Light 2: Bloody Ties. Prowadzący zapewnia, że możemy też liczyć na wiele ekscytujących niespodzianek.

The Outlast Trials to raczej spin-off serii, a nie jej właściwa kontynuacja. To osadzona w czasach zimnej wojny produkcja, która wrzuca graczy w buty nieszczęśników zamkniętych w laboratoriach korporacji Murkoff. Gra – w odróżnieniu od swoich poprzedników – pozwala na rozgrywkę w kooperacji i wspólne radzenie sobie z niebezpieczeństwami czyhającymi w ciemnych korytarzach zwiedzanych lokacji.

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie