Outlast Trials – możliwe, że poznaliśmy miesiąc premiery

0 komentarzy

Gracze mogli przypadkiem odkryć miesiąc premiery Outlast Trials. Kalendarz od agencji PR może zdradzać termin wydania horroru.

Growe horrory mają się całkiem dobrze, choć poprzedni rok był w nie dość ubogi. Najbliższe miesiące również nie zapowiadają się specjalnie zachęcająco dla miłośników grozy, choć jest jedna produkcja, która może nas nastraszyć.

Kolejna odsłona Outlast od Red Barrels ma być grą multiplayer, która nieco zboczy ze ścieżki wytyczonej przez poprzednie gry studia. Do tej pory nie zobaczyliśmy jednak większego materiału z rozgrywki, ani nie poznaliśmy daty premiery.

Użytkownik forum Reddit podpisujący się pseudonimem Luvisia najprawdopodobniej rozszyfrował wiadomość od agencji PR opiekującej się Outlast Trials.

Rozesłała ona swoim partnerom kalendarze i opublikowała zdjęcie jednej ze stron prezentujących właśnie produkcję Red Barrels. Co ciekawe, kartki prezentujące inne gry pokrywały się z miesiącami ich premier. Zdjęcie strony Trials zostało odpowiednio przycięte tak, aby zakryć miesiąc.

Źródło: Reddit

Luvisia zauważył, że strona jest jedną z ostatnich w kalendarzu, a dodatkowo w roku 2021 są tylko dwa miesiące – styczeń i październik – kiedy poniedziałek przypada na czwarty dzień miesiąca.

Możemy być więc właściwie pewni, że Outlast Trials zadebiutuje w październiku. Wydanie gry w okolicach Halloween to bardzo prawdopodobny przebieg wydarzeń i dodatkowo dodaje terminowi wiatygodności.

Jakub Stremler

Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.
Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się