Świetne wieści dla fanów serii Outlast. Trzecia część to nie wszystko!

Świetne wieści od studia Red Barrels.

Deweloper ujawnił dzisiaj kilka wiadomości, które z pewnością rozpalą serca fanów serii Outlast. Na początek deweloper odniósł się do kwestii dodatków do drugiej części horroru.

Wielu z was żądało DLC. Podczas gdy pierwszy Outlast powstał z myślą o DLC, nie było tak w przypadku Outlast 2. Rozważaliśmy wiele opcji, ale żadna z nich nie była odpowiednia. Outlast 2 został stworzony, abyś czuł się jak szczur w labiryncie, bez żadnej wiedzy o tym, co znajduje się poza nim – podkreślają twórcy serii.

Teraz najciekawsze. W pewnym momencie zrobimy Outlast 3, a odpowiedzi zostaną udzielone – zaznacza ekipa Red Barrels. Wygląda więc na to, że choć mamy potwierdzenie trójki, to prace nad grą jeszcze nie ruszyły.

Deweloper ujawnia, że skupia się obecnie nad nowym i tajemniczym jeszcze projektem: Obecnie pracujemy nad czymś, o co prosiliście… To nie będzie kontynuacja Outlast czy Outlast 2, lecz odrębne doświadczenie osadzone w uniwersum Outlast. Nie możemy teraz powiedzieć więcej, musimy najpierw upewnić się, że uda nam się to zrobić. Jak wspomniałem, nie boimy się ryzyka, a to całkiem duże wyzwanie. Jeśli wszystko pójdzie dobrze, wkrótce będziemy mogli ujawnić więcej informacji.

Jest również świetna informacja dla posiadaczy Nintendo Switch. Pierwsza i druga część Outlast zostanie wydana na sprzęcie od Big N w pierwszym kwartale 2018 roku.

Outlast na Nintendo Switch!

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.