Outlast II i pielucha w pakiecie z grą. To nie żarty i nie zwyczajna pielucha…

Outlast II i pielucha w pakiecie z grą. To nie żarty i nie zwyczajna pielucha…
Filmiki z gier Newsy PC Polecamy PS4 XOne

Zestaw dla tych, co mogą nie wytrzymać napięcia?

Pierwsza część Outlast była przerażająca, nadchodząca dwójka również do sielskich nie należy, o czym mogliśmy się przekonać grając w demo Outlast II.

Deweloperzy odpowiedzialni za horror wystartowali z niecodzienną zbiórką w serwisie Kickstarter, której celem jest sfinansowanie… pieluchy nazwanej Underscares. Brzmi jak żart, lecz twórcy Outlast II zapewniają, że to nie kawał i prototyp pieluchy został już zaprojektowany. Ponoć łączy wygodę i modny design, sami zerknijcie na grafikę powyżej.

Takie gatki będą sprzedawane w różnych wersjach, również w pakiecie z kluczem na Outlast II. Cena? Razem z grą najtaniej kupimy pieluchę za około 170 zł, czyli nie wychodzi jakoś strasznie drogo.

Przypominamy, że Outlast II zadebiutuje w przyszłym roku na komputerach PC oraz konsolach PlayStation 4 i Xbox One.

Outlast II wykorzysta moc PlayStation 4 Pro

Chyba czas aby się do tego przyzwyczaić. Kolejny producent stwierdził, że jego gra będzie wyglądała lepiej na PlayStation 4 Pro dzięki kilku zabiegom, które wykorzystają moc nowego sprzętu od Sony. Otóż Outlast II odpalony na konsoli PS4 Pro będzie miał wyższa jakość cieni, lepsze filtrowanie tekstur i ogólnie więcej detali.

Twórcy zapowiadają, że to nie wszystko. Gra oprócz wymienionych wyżej usprawnień, ma jeszcze otrzymać kolejne, ale te są jeszcze w fazie produkcyjnej.

Dla przypomnienia dodamy, że Outlast II ma być dostępny dopiero w przyszłym roku. Liczmy na to, że będzie to jeden z ciekawszych horrorów ostatnich lat. Dlaczego? Wystarczy, że rzucicie okiem na poniższy materiał wideo.

Red Barrels wspomina również na Facebooku, że nie planuje obecnie wsparcia dla wirtualnej rzeczywistości, ponieważ chciałoby zbudować takie doświadczenie od podstaw. Ciężko wywnioskować jednoznacznie z takiego zdania, czy dopiero ewentualny Outlast III miałby szansę zaistnieć w VR, czy być może w późniejszym czasie dwójka doczeka się stosownego upgrade’u.

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie