Otwarte testy Armored Warfare właśnie wystartowały!

Od dzisiaj każdy może zasiąść za sterami jednego ze współczesnych czołgów czy pojazdów opancerzonych. Z tej okazji przygotowano również trzy pakiety kolekcjonerskie Armored Warfare.

Beta Armored Warfare jest dostępna dla każdego, również w języku polskim. Co oferuje?


  • 5 różnych klas pojazdów o różnych sposobach grania (czołgi podstawowe, lekkie czołgi, opancerzone wozy bojowe, niszczyciele czołgów i działa samobieżne) i specjalnych zdolnościach
  • 60+ charakterystycznych pojazdów, dostępnych u dwóch różnych dilerów, z których każdy dysponuje własnymi ulepszeniami
  • 9 unikalnych map PvP – bitwy na całym świecie od pustyń w Afryce do zimnych równin w Rosji
  • Tryb bitwy PvP 15 kontra 15
  • Mapy 25 PvE dla drużyn graczy – przeciwnikami są przebiegłe boty
  • Każdy gracz ma do dyspozycji własną bazę militarną, z której czerpie bonusy i zniżki

– Rozpoczęcie otwartej bety Armored Warfare jest dla nas niezwykle ekscytującym czasem. Po kilku latach tworzenia gry i miesiącach trwania Early Access nie możemy się doczekać, aby pokazać wszystko to, co stworzyliśmy – podkreśla Feargus Urquhart, założyciel Obsidian Entertainment. – Będziemy kontynuować rozwój tytułu, tworzyć nowe mapy, pojazdy i inne interesujące funkcje, o których będziemy informować wkrótce – dodaje.

W komunikacie prasowym deweloper informuje również, że Armored Warfare będzie ciągle aktualizowane w otwartym beta-teście, otrzymując nowe mapy PvP, misje w trybie kooperacji, kolejne pojazdy od nowych dilerów, ulepszenia w systemie baz i wiele innych funkcji. Postępy graczy oraz przedmioty zakupione w OBT zostaną zachowane, kiedy gra będzie miała oficjalną premierę.

Zainteresowani? Jeśli chcecie przystąpić do testów, należy zacząć od założenia konta na stronie Armored Warfare, następnie pobrać program uruchamiający, który zawiera wszystkie instrukcje, potrzebne do ściągnięcia klienta (około 30 GB danych).

Z okazji odpalenia otwartej bety, przygotowano również trzy pakiety kolekcjonerskie Armored Warfare: Imperator, Piorun i Tajfun. Opisy oraz ceny znajdziecie na tej stronie.

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

11 Shares
Share11
+1
Tweet