Oto pierwszy gameplay z Areal, czyli duchowego następcy serii S.T.A.L.K.E.R.

Przedstawiony fragment rozgrywki pochodzi z wczesnej wersji gry, ale klimatu mu nie brakuje.

Studio West Games wyjaśnia, że jest jeszcze wiele rzeczy do poprawienia. Finalna wersja Areal ma wyglądać zatem o wiele lepiej niż to, co możecie zobaczyć na poniższym filmiku. Choć materiał nie pokazuje za wiele, przyciąga uwagę niezłą warstwą audio.


Pytanie tylko, czy tytuł rzeczywiście powstanie. Deweloper zbiera pieniądze na grę za pośrednictwem serwisu Kickstarter. Zostało jeszcze sześć dni, a do pełnej puli brakuje blisko 13 tysięcy dolarów (w chwili publikacji newsa).

Być może wypuszczony gameplay przekona graczy, że warto wspomóc West Games kilkoma dolarami z własnego portfela. Oglądajcie i piszcie, czy Waszym zdaniem Areal zasługuje na taką szansę.

Areal – kto chciałby w to zagrać?

Data premiery Areal nie została ustalona. Wiadomo jednak, na jakich platformach gra może się pojawić. Planowane są edycje na PC, Mac, Linux oraz konsolowe – PlayStation 4, Xbox One i Wii U.

Tutaj można wesprzeć tytuł na Kickstarterze. Jeśli chcecie dowiedzieć się więcej o świecie gry, założeniach fabuły oraz przejrzeć galerię, zapraszamy do wcześniejszej publikacji.

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

2 Shares
Share2
+1
Tweet