Oto pierwsze 20 minut z Gears of War 4

Gears of War powraca w dobrej formie.

W sieci wylądował filmik, w którym możecie zobaczyć pierwsze 20 minut z Gears of War 4. To świetna okazja, aby chociaż częściowo zapoznać się z grą przed premierą.

Jak to na Gears of War przystało, w czwórce znajdziemy sporo akcji, efektownych finisherów na wrogach i przede wszystkim mnóstwo strzelania. Nie zabraknie też eliminacji wielkich przeciwników.

Gears of War 4 będzie miało premierę już 11 października na Xboksa One oraz komputery z systemem Windows 10.

Gears of War 4 za darmo z kartami graficznymi NVIDIA GeForce GTX

Gears of War 4 jest jedną z najbardziej wyczekiwanych gier 2016 roku. Oferuje rozgrywkę nawet w rozdzielczości 4K, do której zdecydowanie przyda się karta graficzna z architekturą NVIDIA Pascal. Dzisiaj firma NVIDIA ogłosiłą najnowszą promocję, dzięki której nabywca karty graficznej GeForce GTX 1080 lub GTX 1070 oraz komputera lub notebooka w nią wyposażonego, otrzyma bezpłatnie grę Gears of War 4.

Promocja obowiązuje od 20 września do 30 października 2016 roku. Każdy gracz, który zakupi jedną z tych kart lub notebooka, oprócz pełnej wersji do pobrania na komputery PC, otrzyma również możliwość rozgrywki na konsoli Xbox One. To świetna okazja, aby gracze konsolowi rzucili okiem na świat gier na komputerach PC. Wszystkie zapisane stany gry, osiągnięcia oraz odblokowane funkcje są w pełni zsynchronizowane pomiędzy obiema wersjami.

Gears of War 4
Gears of War 4

Gears of War 4 przedstawia historię JD Feniksa, syna legendarnego Marcusa Feniksa. Po tym, jak cudem przeżyli atak na swoją wioskę, JD Fenix i jego przyjaciele Kait i Del muszą przebrnąć przez dzikie przestrzenie planety Sera, by uwolnić najbliższych i odkryć skąd pochodzi nowy, przerażający wróg.

Wideo z rozgrywki Gears of War 4 w rozdzielczości 4K na karcie graficznej GeForce GTX 1080

Źródło: Nvidia

Gears of War 4 na PC – gameplay z kampanii. Sterowanie sprawdza się znakomicie

Gears of War 4 pojawi się 11 października nie tylko na konsoli Xbox One, lecz również na komputerach PC wyposażonych w system Windows 10. Na blaszakach będziemy mogli oczywiście skorzystać ze sterowania padem, lecz kto stawia na większa precyzję, powinien złapać za myszkę i klawiaturę.

Redakcja PC Gamer postanowiła sprawdzić, jak takie typowo komputerowe sterowanie sprawdza się w Gears of War 4. Wypróbowano je na urywku kampanii fabularnej tytułu i jak zaznaczono, myszka + klawiatura to zestaw doskonały, jeśli chodzi o tę grę.

Wygląda zatem na to, że studio The Coalition nie skomplikowało sprawy i obsługa gry będzie w miarę prosta i intuicyjna. No, może że i tak wolicie jednak zagrać na padzie od XOne?

Robert Ocetkiewicz

Robert Ocetkiewicz

Fan wszelkiego rodzaju FPS-ów oraz wyścigów. Nie stroni również od gier sportowych i dobrych bijatyk w stylu Tekkena.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Chronimy się przed spamem, dlatego prosimy, rozwiąż captcha zanim klikniesz WYŚLIJ: