Orcs Must Die! Unchained – pierwsza aktualizacja po wystartowaniu open bety

Nowa mapa Avalanche oraz heros Tundra.

Wielki sukces open bety – ponad milion pobrań klienta gry w ciągu trzech tygodni. Czas na lodową śmierć i szatkowanie zielonoskórych w aktualizacji Przysięga arktycznego księcia. Po bezskutecznym szturmowaniu zamków, portów i twierdz, siepacze próbują teraz swojego szczęścia na nowej mapie Avalanche – lodowej odmianie znanej już wszystkim graczom mapy Surrounded. Aktualizacja wprowadza nowego bohatera w skórze niedźwiedzia polarnego o imieniu Tundra.


Ostrzeżenie lawinowe!

Podczas gdy za oknem wiosenne promienie słońca ogrzewają ziemię, w Orcs Must Die! Unchained siepacze ruszają na lodową mapę, by rozgrzać ją do czerwoności. W aktualizacji dodano do wyższych poziomów nie tylko lodowych i ogniowych siepaczy, odpornych na obrażenia swojego typu, ale również dwóch bossów: Śnieżynkę i Górę Lodową. Podczas gdy rezolutna dama yeti katapultuje śmiercionośne śnieżki na swoich przeciwników, Lodowa Góra karci tych, którzy nadużywają magii lodu. Ponadto aby wyrównać szanse w trybie przeżycie, nowy heros Tundra będzie walczył u boku graczy na mapie Avalanche i wraz z innymi niedźwiedziami pokrywał lodem i śniegiem Twierdzę Zmierzchu. Chociaż siepacze szybko dopasowują się do zimowych warunków, nie będą mieć łatwo, ponieważ ulubione przejścia śmierci zamienią się w zamrażalki śmierci. Początkujący gracze mogą zaznajomić się w tutorialu z podstawami mechaniki gry.

Chcę zostać niedźwiedziem polarnym

Tundra to potężny niedźwiedź polarny, który wygląda wprawdzie na przytulnego misia, ale ma władzę nad gigantycznymi siłami zimy. Nawet w tumulcie bitwy zachowuje stalowe nerwy i stopniowo eliminuje w walce wręcz swoim berłem nadciągających siepaczy i wrogich herosów. Podczas każdego ataku istnieje ponadto możliwość, że oprócz zadanych przez Tundrę obrażeń, jego przeciwnicy skostnieją z zimna. Władca lodu i śniegu, nie należy do słabeuszy. Zadane przez niego obrażenia na zamarzniętych przeciwnikach znacznie się zwiększają. Nawet przeciwnicy znajdujący się daleko od niego, nie są zupełnie bezpieczni. Za pomocą Lodowej eksplozji wystrzeliwuje Tundra trzy lodowe pociski na swoich przeciwników. Do innych umiejętności należy Lodowy mur – umiejętność ta spowalnia przeciwników. Gołoledź – przymarza siepaczy do ziemi. Natomiast za pomocą Lawiny kumuluje Tundra całą swoją moc i przemienia się w gigantyczną kulę śniegową, która przetacza się przez przeciwników.

Najważniejszych nowości w aktualizacji „Przysięga arktycznego księcia”:

  • Nowa mapa PvE „Avalanche”
  • Nowy heros: „Tundra”
  • Lodowi i ogniowi siepacze dla wyższych poziomów
  • Dwóch nowych bossów: Śnieżynka i Góra Lodowa
  • Nowy tutorial dla początkujących

Źródło: materiał producenta

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

0 Shares
Share
+1
Tweet