Bloodspike powiększa grono herosów w Orcs Must Die! Unchained

Aktualizacja 1.2 dostarcza nowego herosa, upraszcza system craftingu i zmienia tryb gry Przeżycie.

W najnowszej aktualizacji Orcs Must Die! Unchained wydawca Gameforge i producent Robot Entertainment wysyłają brutalnego rębajło Bloodspike’a na poszukiwanie najładniejszej skórki z orka. Dla Bloodspike’a nie ma różnicy między wrogiem a przyjacielem – jego pasywna umiejętność „Żądny krwi” zadaje obrażenia zarówno wrogom, jak i sprzymierzonym siepaczom znajdującym się w pobliżu. Po wysłaniu własnych siepaczach na tamten świat dla Bloodspike’a pozostaje pyszna przekąska, która w mgnieniu oka regeneruje jego punkty zdrowia. Trafnie nazwana jest także jego dodatkowa umiejętność „Krwawa łaźnia”, w której za każdego pokonanego siepacza – i nie ważne, czy to wróg czy swój – Bloodspike otrzymuje buff, zwiększający zadawane przez niego obrażenia o 8%.

Otwarta beta Orcs Must Die! Unchained rozwija się pełną parą i deweloperzy korzystają z feedbacku graczy, by doszlifować grę. I tak między innymi zmniejszono liczbę dostępnych materiałów potrzebnych do craftingu i uproszczono receptury różnych przedmiotów. Gracze mogą teraz lepiej zaplanować poszukiwanie surowców: przed każdą z rund sami wybierają materiał craftingu, jakie chcą otrzymać w nagrodę.

Ponadto dopasowano tryb „Przeżycia” i znacznie podwyższono zadawane obrażenia dla drużyn liczących mniej niż pięciu graczy.

Podsumowanie najważniejszych faktów dotyczących aktualizacji 1.2:

  • nowy heros: Bloodspike
  • prostszy system craftingu
  • liczne zmiany w meta gameplay
  • dopasowano tryb „Przeżycia”


Źródło: Materiał producenta

Robert Ocetkiewicz

Robert Ocetkiewicz

Fan wszelkiego rodzaju FPS-ów oraz wyścigów. Nie stroni również od gier sportowych i dobrych bijatyk w stylu Tekkena.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Chronimy się przed spamem, dlatego prosimy, rozwiąż captcha zanim klikniesz WYŚLIJ: