Orcs Must Die! Unchained przechodzi w fazę otwartej bety

Jest okazja do sprawdzenia nowości od Robot Entertainment.

Orcs Must Die! Unchained przechodzi dziś w fazę otwartej bety. Dzięki temu od teraz do gry może dołączyć każdy bez ograniczeń i połączyć się w trybie Przeżycie z przyjaciółmi albo stawić im czoło w trybie Podbój, tworzyć pułapki, używać broni, a przy tym – zgodnie z tradycją całej serii – wysyłać całe masy orków na tamten świat.

Gra była na początku zaplanowana jako PvP z nawiązaniami do MOBA, ale twórcy podchwycili feedback społeczności i rozszerzyli ją o obszerny tryb PvE, dodając tym samym znany typ rozgrywki tower defense znany z poprzednich wersji.


W Orcs Must Die! Unchained grupy składające się z maksymalnie 5 graczy próbują powstrzymać wrogich siepaczy przed przedostaniem się do szczeliny swoich herosów. Typowo dla serii, dostępne są wszelkiego rodzaju pułapki i bronie. Ponadto każdy z łącznie 12 herosów dysponuje specjalnymi umiejętnościami, które można, a nawet trzeba łączyć w strategicznie logiczny sposób z umiejętnościami pozostałych członków drużyny. Klasyczna rozgrywka „Orcs Must Die!” jest rozszerzona o tryb craftingu.

Fani eleganckich pojedynków PvP mają szansę wyżyć się na dwóch polach bitwy, a w trybie kooperacji na początku otwartej bety dostępnych jest 8 map, które różnią się znacznie między sobą wyglądem, poziomem trudności oraz siepaczami, których można na nich spotkać.

Już w otwartej becie gra Orcs Must Die! Unchained jest dostępna w polskiej, angielskiej, francuskiej, włoskiej, hiszpańskiej, niemieckiej i tureckiej wersji językowej; można ją pobrać przez omd.gameforge.com albo Steam.

Robert Ocetkiewicz

Robert Ocetkiewicz

Fan wszelkiego rodzaju FPS-ów oraz wyścigów. Nie stroni również od gier sportowych i dobrych bijatyk w stylu Tekkena.

2 Shares
Share2
+1
Tweet