Nowy heros w Orcs Must Die! Unchained

Nowy heros w Orcs Must Die! Unchained
Filmiki z gier Newsy PC PS4

Wraz z aktualizacją 1.3 producent Robot Entertainment wprowadza do gry mnóstwo nowych dodatków.

W grze pojawia się królowa orków o imieniu Bionka, której zadaniem jest ochrona siepaczy. Fani wcześniejszych części gry będą z pewnością zachwyceni powrotem do klasycznej mapy trybu przeżycie The Baths oraz nowej mapy Throne Room. Wprowadzony ponownie system 5 gwiazdek motywuje graczy do zaciętej walki i do osiągnięcia szczytu rankingu. Gracze o podobnych poglądach mogą teraz organizować się w gildiach i wspólnie wyruszać na łowy orków.

Mały przedsmak aktualizacji 1.3 oraz pokaz umiejętność Bionki znajdziecie tutaj:

Bionka różni się znacznie od postaci swojego syna Bloodspike’a, ponieważ ona nie korzysta na cierpieniu swoich siepaczy, wręcz przeciwnie: często poświęca się dla nich, by ich ocalić. Umiejętność „Śpiewanie i maszerowanie” zmniejsza wprawdzie obrażenia zadane siepaczom w wyznaczonym promieniu, jednak jeśli jeden z siepaczy zginie, obrażenia zostaną przeniesione na Bionkę. I na odwrót. Im więcej jej własnych siepaczy znajduje się koło niej, tym szybciej Bionka regeneruje swoje punkty zdrowia.

W gildiach również można na sobie polegać. Gracze mogą zakładać gildie, by walczyć ramię w ramię i zdobywać wspólnie cele, by wbić się na sam szczyt rankingu gildii i po zakończeniu każdego sezonu zgarniać fantastyczne nagrody.

Źródło: Materiał wydawcy

Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie