Oppenheimer niedługo w streamingu w Polsce. Gdzie i kiedy obejrzeć wielki hit?

Oppenheimer - gdzie obejrzeć film w streamingu? Data premiery | Newsy - PlanetaGracza
Filmy Filmy i seriale Newsy Newsy Platformy Premiery/zapowiedzi

Jeden z najgłośniejszych filmów minionego roku niebawem dostępny w Polsce. Gdzie obejrzymy film Oppenheimer? Znamy jego datę premiery w VOD.

Biografia “ojca” bomby atomowej w reżyserii Christophera Nolana to jeden z najgłośniejszych filmów 2023 roku. Jest on również wielkim wygranym w wyścigu po Oscary (które ogólnie zapowiadają się niestety dość nudno). I niebawem obejrzymy go w Polsce! Gdzie i kiedy? Oto szczegóły debiutu wyczekiwanego obrazu.

Oppenheimer – gdzie obejrzeć w Polsce? Data premiery w SkyShowtime

W sieci zadebiutował nowy zwiastun produkcji, która niebawem ma trafić do zagranicznej biblioteki SkyShowtime. Nie ma więc jednoznaczne potwierdzenia, że od razu obejrzymy ją także w Polsce. Mimo to do tej pory daty premier były jednoczesne, więc możemy się spodziewać, że także i w rodzimej wersji serwisu Oppenheimer stanie się dostępny.

Zwiastun zapowiada, że Oppenheimer trafi do SkyShowtime już 21 marca 2024 roku. Wygląda więc na to, że od tego samego dnia (lub w jego okolicach) obraz zostanie również dodany do polskiej biblioteki serwisu streamingowego. Jeżeli chcecie obejrzeć wspomniany materiał, zrobicie to poniżej.

Film Oppenheimer, z nominowanym do Oscara Cillianem Murphym w roli J. Roberta Oppenheimera i Emily Blunt w roli jego żony, biologa i botanika Katherine “Kitty” Oppenheimer, który w tym roku zdobył najwyższe branżowe wyróżnienia, zdobywając po 13 nominacji do Oscarów i nagrody Brytyjskiej Akademii Filmowej i Telewizyjnej (BAFTA), będzie dostępny w streamingu wyłącznie na SkyShowtime od 21 marca.

– czytamy w opisie zwiastuna

Także byle do marca!

Artur Łokietek
O autorze

Artur Łokietek

Redaktor
Zamknięty w horrorach lat 80. specjalista od seriali, filmów i wszystkiego, co dziwne i niespotykane, acz niekoniecznie udane. Pała szczególnym uwielbieniem do dobrych RPG-ów i wciągających gier akcji. Ekspert od gier z dobrą fabułą, ale i koneser tych z gorszą. W przeszłości miłośnik PlayStation, obecnie skupiający się przede wszystkim na PC i relaksie przy Switchu.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie