Ogromne DLC do Dying Light nadciąga. “Totalnie nowa perspektywa”!

Techland szykuje dla fanów Dying Light coś naprawdę wielkiego. Nadchodzący dodatek narobi sporo zamieszania w świecie gry.

Polskie studio wrzuciło właśnie do sieci filmik, który prezentuje wszystkie DLC, które dotychczas zostały wydane do Dying Light. Nie to jest jednak najciekawsze w tym momencie. Na samym końcu materiału możemy podejrzeć nadchodzącą zawartość! Na kilkusekundowej migawce widzimy piękny pejzaż, naszego bohatera oraz samochód typu Buggy.

Jak możemy się zatem domyślać, DLC pozwoli poszaleć łazikiem po całkowicie nowym terenie. – Jesteśmy bardzo podekscytowani, że w końcu będziemy mogli ujawnić ten ogromny projekt, nad którym pracowaliśmy w tajemnicy od premiery Dying Light mówi Tymon Smektała z Techlandu.

Nadchodzący dodatek to rozgrywka z totalnie nowej perspektywy, lecz gracze, którzy dotychczas zagrywali się w Dying Light, również mają być zadowoleni.

Kiedy nastąpi wspomniany pokaz dodatku, kiedy jakieś konkrety? Kurtyna opadnie podczas tegorocznych targów Gamescom, które startują w przyszłym miesiącu. Niestety, pierwszy gameplay ma być ujawniony za zamkniętymi drzwiami, choć będzie kwestią czasu, aż później pojawi się w sieci. Czekacie?

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Chronimy się przed spamem, dlatego prosimy, rozwiąż captcha zanim klikniesz WYŚLIJ: