Bartłomiej Balcerzak

Miłośnik staroszkolnych gier RPG takich jak Baldur's Gate czy Planscape Torment a jednocześnie nowszych przedstawicieli tego gatunku z Mass Effectem na czele.

0 komentarzy

Ogromna lodówka wyglądająca jak Xbox Series X. Obejrzyjcie unboxing

Youtuberka nie kryje zaskoczenia. Lodówka Xbox Series X prezentuje się fenomenalnie.

Tego rodzaju sprzęt AGD chciałby mieć w domu każdy gracz! iJustine na swoim kanale otwiera ogromne pudło stylizowane na karton od konsoli. Zadbano nawet o takie detale jak umieszczenie informacji o urządzeniu na jego powierzchni.

Rzecz jasna lodówka nie obsługuje rozdzielczości 4K i nie potrafi wyświetlić 120 klatek. Natomiast dzięki tak drobiazgowo opracowanemu opakowaniu, mamy wrażenie, że obcujemy z prawdziwą platformą do grania.

Gdy kobieta zapoznaje się z zawartością zestawu, jest zachwyconą wyglądem sprzętu kuchennego. Zwraca uwagę na to, że replika jest odwzorowana wzorcowo. Nie zabrakło nawet portów HDMI, a przednie logo Xboksa jest ślicznie podświetlone. Chłodziarka emituje zielonym światłem gdy zostaje otwarta, a z głośnika wydobywa się charakterystyczny dźwięk, obecny przy uruchamianiu konsoli.

Ogólne wrażenie jest rewelacyjne. Kto wie może doczekamy się pralki sygnowanej marką Sony?

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się