Odświeżone Gears of War zmierza na konsolę Xbox One

Trwają już testy trybu sieciowego i wstępnie wiadomo, co zaoferuje zremasterowana edycja. Kto jest chętny na takiego kotlecika?

Gears of War pojawiło się na konsoli Xbox 360 w 2006 roku i wygląda na to, że na dziesięciolecie tytułu otrzymamy odświeżoną edycję, która trafi na nową generację od Microsoftu.


Wynika tak z informacji serwisów Polygon oraz Kotaku. Pierwsze źródło twierdzi, że widziało już kilka screenów z odgrzewanych Gearsów. – Wydaje się, że edycja na Xboksa One zaoferuje lepsze oświetlenie oraz poprawioną jakość tekstur. Powiedziano nam, że multiplayer działa w płynności 60 klatek na sekundę – czytamy na łamach portalu Polygon.

Kotaku publikuje z kolei ciekawy zrzut ekranu (zamieszczamy na końcu newsa). Wygląda na to, że niektórzy gracze ze Stanów Zjednoczonych dostali już dostęp do testowej wersji gry, zawierającej tryb sieciowy. – To naprawdę się dzieje. Trzy różne osoby, które zagrały w dzisiejszy build testowy, potwierdziły, że to tylko pierwsza część Gears of War. Ten build to jedynie multiplayer, który zawiera następujące tryby: Team Deathmatch; King of the Hill; 1 Life 1V1 Shotgun TDM; 1v1 Sudden Death Gnashers Only; 4v4 TDM Single Round oraz 4v4 KOTH Single Round – informuje Kotaku.

Znajda się chętni na odświeżonych Gearsów?

Gears of War - wersja testowa już ogrywana.
Gears of War – wersja testowa już ogrywana.

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

16 Shares
Share16
+1
Tweet