Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

0 komentarzy

Observer System Redux z next-genowym trailerem i porównaniem PS5/Xbox Series X vs. PC

Krakowskie studio Bloober Team ujawnia, czym tak naprawdę jest Observer System Redux. Dostaniemy znacznie ulepszoną wersję gry wydanej w 2017 roku i co najważniejsze, na zwykłym podbiciu rozdzielczości się nie skończy. Będzie też nowa zawartość.

W zeszłym tygodniu mieliśmy jedynie tajemniczy teaser, a teraz karty zostały wyłożone na stół i wiadomo, że Observer System Redux to remaster cyberpunkowej gry sprzed trzech lat. Remaster „dopalony” porządnie, ponieważ na PS5 i Xbox Series X zobaczymy naprawdę dużą różnicę w grafice, a do tego produkcja zostanie wyposażona w nowe elementy i ulepszenia.

Data premiery Observer System Redux nie została podana zbyt precyzyjnie i wiemy jedynie, że gra pojawi się na nowych konsolach w 4Q 2020 roku. Być może Bloober Team chce, by remaster był jedną z gier startowych na PS5 i Xbox Series, dlatego jeszcze nie uściśla terminu premiery.

Dzisiaj możemy spojrzeć na next-genowy zwiastun tytułu, a do tego jeden z YouTube’rów pokusił się o porównanie niektórych scen z filmiku z podobnymi ujęciami, uchwyconymi w wersji gry na PC. Różnica jest naprawdę zauważalna. Zarówno trailer, jak i porównanie grafiki, znajdziecie poniżej.

W Redux zobaczymy nie tylko mocno odświeżoną oprawę graficzną, lecz również dodatkowe elementy rozgrywki oraz rozszerzoną fabułę. Szczegółów niestety nie poznaliśmy. Zwiastun remastera został opublikowany w rozdzielczość 4K przy 60 klatkach na sekundę, zatem możliwe, że pogramy na nowych konsolach właśnie w takiej jakości.


Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.9
Rated 2.9 out of 5
2.9 out of 5 stars (based on 79 reviews)
Excellent43%
Very good5%
Average3%
Poor1%
Terrible48%