Observer System Redux z next-genowym trailerem i porównaniem PS5/Xbox Series X vs. PC

Observer System Redux z next-genowym trailerem i porównaniem PS5/Xbox Series X vs. PC
Filmiki z gier Newsy PS5 Xbox Series

Krakowskie studio Bloober Team ujawnia, czym tak naprawdę jest Observer System Redux. Dostaniemy znacznie ulepszoną wersję gry wydanej w 2017 roku i co najważniejsze, na zwykłym podbiciu rozdzielczości się nie skończy. Będzie też nowa zawartość.

W zeszłym tygodniu mieliśmy jedynie tajemniczy teaser, a teraz karty zostały wyłożone na stół i wiadomo, że Observer System Redux to remaster cyberpunkowej gry sprzed trzech lat. Remaster “dopalony” porządnie, ponieważ na PS5 i Xbox Series X zobaczymy naprawdę dużą różnicę w grafice, a do tego produkcja zostanie wyposażona w nowe elementy i ulepszenia.

Data premiery Observer System Redux nie została podana zbyt precyzyjnie i wiemy jedynie, że gra pojawi się na nowych konsolach w 4Q 2020 roku. Być może Bloober Team chce, by remaster był jedną z gier startowych na PS5 i Xbox Series, dlatego jeszcze nie uściśla terminu premiery.

Dzisiaj możemy spojrzeć na next-genowy zwiastun tytułu, a do tego jeden z YouTube’rów pokusił się o porównanie niektórych scen z filmiku z podobnymi ujęciami, uchwyconymi w wersji gry na PC. Różnica jest naprawdę zauważalna. Zarówno trailer, jak i porównanie grafiki, znajdziecie poniżej.

W Redux zobaczymy nie tylko mocno odświeżoną oprawę graficzną, lecz również dodatkowe elementy rozgrywki oraz rozszerzoną fabułę. Szczegółów niestety nie poznaliśmy. Zwiastun remastera został opublikowany w rozdzielczość 4K przy 60 klatkach na sekundę, zatem możliwe, że pogramy na nowych konsolach właśnie w takiej jakości.


Darek Madejski
O autorze

Darek Madejski

Redaktor
Wspomina gaming lat 90. z wielkim sentymentem. Ekspert w dziedzinie retro sprzętu oraz starych konsol. Oprócz duszy kolekcjonera, fan współczesnych gier singleplayer, głównie tych na PlayStation. Specjalista w treściach dotyczących PS Plus oraz promocji. Poza pracą, fan seriali w klimacie postapokaliptycznym, koszenia trawy, rąbania drewna i zajmowania się wszystkim, by tylko nie siedzieć w miejscu.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie