Cyberpunkowa gra z Polski i niezły horror za darmo w Epic Games Store

Cyberpunkowa gra z Polski i niezły horror za darmo w Epic Games Store
Gry za darmo Newsy PC

Przypominamy, że dzisiejszego popołudnia w Epic Games Store pojawią się kolejne gry za darmo. Zobaczcie, co będzie do pobrania.

Jesteście gotowi na kolejne dobre gry za darmo? Epic Games Store udostępni dzisiaj…

Observer i horror Alana Wake’a za darmo od 17 do 24 października

Pierwszą z darmowych gier na drugą połowę października będzie polski Observer. To cyberpunkowy horror rozgrywający się w Polsce Anno Domini 2084. Gracz wciela się w jednego z neuronowych detektywów zwanych Observerami. To elitarna, finansowana przez korporacje jednostka, której członkowie zdolni są do hackowania i przejmowania umysłów przestępców. Początkiem śledztwa, które poprowadzi Lazarskiego do wspomnianej wcześniej kamienicy, jest tajemnicza wiadomość od zaginionego syna. Fabuła Observer to oryginalna historia, umiejętnie przenosząca polskie realia na grunt cyberpunkowej poetyki, charakteryzująca się wyjątkową stylistyką retro science-fiction i inspirowana kultowymi dziełami gatunku.

Druga gra to z kolei staruszek w postaci Alan Wake’s American Nightmare. Choć gra została wydana w 2012 roku, nadal potrafi nieźle bawić. Z czym mamy do czynienia? To trzecioosobowy horror akcji od studia Remedy Entertainment, który powinien spodobać się fanom kina Quentina Tarantino. Akcja gry przenosi nas do niewielkiej arizońskiej miejscowości położonej blisko słynnej trasy Route 66, a my wcielamy się w bohatera, który jakimś cudem znalazł się w świecie serialu Night Springs, do którego niegdyś pisywał scenariusze.


Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie