Obłędnie śliczny Cyberpunk 2077 na nowym materiale. To zasługa setki modów!

Cyberpunk 2077
Newsy

Odwiedziliście już Dogtown w najnowszym dodatku do Cyberpunk 2077? Nowa lokacja wygląda prześlicznie — a jeżeli dodamy do tego śledzenie promieni i aż 100 modów, to zachwytom nie będzie końca. Zobaczcie sami, jak prezentuje się ta miejscówka na poniższym wideo.

Cyberpunk 2077 Phantom Liberty to fabularne rozszerzenie do popularnej polskiej gry od CD Projekt RED. My już w niego pograliśmy, dzięki czemu możecie zapoznać się z recenzją najnowszego dodatku. Poza historią, do gry dodano sporo innych nowości, w tym również lokację Dogtown. Nie od dziś wiadomo, że Cyberpunk wygląda genialnie — a co powiecie na jeszcze mocniejsze dokręcenie śruby? Obejrzyjcie materiał poniżej:

Śledzenie promieni, najwyższe ustawienia graficzne i ponad 100 modów robią robotę. Gra wygląda cudownie i nie będzie przesadą uznanie jej za prawdopodobnie najpiękniejszą grę wideo w historii. Niestety, do uruchomienia takiego pakietu ustawień wymagany jest potężny sprzęt. Uzyskanie rozdzielczości 4K przy wszystkich modach wymagało karty graficznej MSI GeForce RTX 4090 SUPRIM X 24G. Mimo to i tak widać, że wydajność w niektórych momentach spada.

Wyciskanie ostatnich soków z najlepszych konfiguracji nie odbiera jednak kunsztu grafikom i projektantom polskiego studia. Mody uwypukliły świetny styl graficzny i zalety projektu Dogtown. Czy nowa lokacja jest lepsza od Night City? Tu zdania są pewnie podzielone, choć bez wątpienia nowe miejsce ma wiele uroku.

Dawid Szafraniak
O autorze

Dawid Szafraniak

Redaktor
Pierwsze growe szlify zbierał jeszcze w erze PS1, aby później zapoznawać się z kolejnymi wcieleniami japońskiej konsoli, skosztować Xboksa i Switcha. Ostatecznie najbardziej lubi PC, a ostatnio nawet i granie w chmurze. Królują u niego FPS-y, gry akcji nieczęsto górujące nad filmami i tytuły wyścigowe, które podobno #nikogo. Święta Trójca gamingu? Pierwsze Modern Warfare, seria Mass Effect i Uncharted. Bez tego nic nie miałoby sensu. Poza grami lubi planować kolejne podróże i chwytać za aparat fotograficzny podczas meczów piłki nożnej.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie