Nude mod do Devil May Cry 5. Rozebrane dziewczyny Lady i Nico szturmują sieć

Nie musieliśmy długo czekać na pierwsze rozbierane mody do niedawno wydanego Devil May Cry 5.

Wczoraj pisaliśmy o cenzurze w Devil May Cry 5 na PlayStation 4, gdzie Sony zasłoniło pośladki jednej z bohaterek, a teraz przechodzimy na inne podwórko, czyli wersję gry na komputery PC. Też będzie o goliźnie, lecz zamiast ukrywania nagości, napiszemy o jej odsłanianiu. Jak można było się domyślić, pierwsze nude mody do DMC 5 szybko pojawią się do pobrania. Tak też się stało i w sieci wylądowały pierwsze próby rozebrania nie tylko dziewczyn Lady oraz Nico, lecz również męskiego bohatera V.

Nude mod do Devil May Cry 5 – Lady – Nico – V

Jak wspomnieliśmy, są to pierwsze nagie mody do DMC 5 i zapewne wkrótce pojawią się następne, bardziej szczegółowe. Póki co, dostępny jest nude mod dla Lady, lecz nie zawiera on wszystkich szczegółów postaci, przez co dziewczyna wygląda trochę jak lalka Barbie. Sami zerknijcie na poniższy filmik. Jeśli chodzi o Nico, dziewczyna otrzymała półnagi mod topless, gdzie model postaci został przygotowany starannie i tak, jak należy. Spodziewaliśmy się, że moderzy wezmą się również w miarę szybko za rozebranie Trish, lecz zanim to się stanie (w co nie wątpimy), zajęto się zrzuceniem ciuchów z V. Podobnie jak przy Lady, rozebrany model V nie jest idealny, a mówiąc wprost – bohaterowi nic nie dynda między nogami podczas szlachtowania przeciwników.

Zainteresowani mogą pobrać opisane mody przeglądając stronę NexusMods. Wystarczy wpisać w wyszukiwarce Devil May Cry 5 (musimy się zalogować i wyłączyć filtr dla dorosłych).


Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.