Bierz za darmo DLC do gry z oferty PS Plus na styczeń

PS-Plus-DMC5
Newsy PlayStation Plus PS4 PS5

Wśród gier ze styczniowej oferty PS Plus, dla posiadaczy abonamentów Extra/Premium, znalazło się m.in. Devil May Cry 5. Jeśli pobraliście, łapcie za darmo dodatek.

Devil May Cry 5 to jedna z lepszych gier, które trafiły w styczniu do katalogu PS Plus Extra (tytuł dostępny również dla użytkowników Premium). Kto rozkoszuje się rozgrywką i chce ją dodatkowo urozmaicić, niech chwyta w dłoń… banany?

Devil May Cry 5 z PS Plus. Nowa broń za darmo

Skoro DMC 5 już na dysku konsoli, to warto zajrzeć do PS Store jeszcze raz, po dodatek Błazenada. Jest on darmowy i zawiera nietypową broń, której prezentację zobaczysz na filmiku poniżej. Ale najpierw link do samego dodatku:

Pod nazwą “Błazenada” kryje się poskramiacz demonów, który wygląda jak kiść bananów. Nico (dziewczyna ze zdjęcia w nagłówku newsa) stworzyła tę broń z pozostałości po Zamęcie.

Duża, giętka, wirująca kiść wygląda imponująco, ale nie jest zbyt przydatna w walce. Nie można jej znaleźć we wnętrzu vana, ale pojawia się od czasu do czasu na różnych etapach. Nie można jej używać w trybie Krwawy pałac.

Opis broni z PS Store

Może nie jest to jakaś super giwera, lecz jako urozmaicenie rozgrywki, i tak już szalonej, z pewnością kogoś zainteresuje.

Darek Madejski
O autorze

Darek Madejski

Redaktor
Wspomina gaming lat 90. z wielkim sentymentem. Ekspert w dziedzinie retro sprzętu oraz starych konsol. Oprócz duszy kolekcjonera, fan współczesnych gier singleplayer, głównie tych na PlayStation. Specjalista w treściach dotyczących PS Plus oraz promocji. Poza pracą, fan seriali w klimacie postapokaliptycznym, koszenia trawy, rąbania drewna i zajmowania się wszystkim, by tylko nie siedzieć w miejscu.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie