Nowy tryb gry Lords of War w Armored Warfare

Ekskluzywne pojazdy do zdobycia w wymagającym trybie do rywalizacji 10 vs 10.

Obsidian Entertainment i My.com przedstawiają nowy, wymagający tryb rywalizacji o nazwie Lords of War, który niebawem zawita do Armored Warfare. W tym trybie drużyny składające się z maksymalnie dziesięciu graczy powalczą o osiągniecie najdłuższej serii zwycięstw w bitwach na specjalnie w tym celu zaprojektowanych strefach konfliktu, znajdujących się na mapie gry. Każda strefa konfliktu jest dostępna poprzez określony czas, posiada własną mapę, cel i zasady prowadzenia potyczki stawiając graczy przed wyjątkowymi wyzwaniami. Tylko najlepsze zespoły mogą zwyciężyć w każdej ze stref.

W przeciwieństwie do standardowych trybów PvP, Lords of War został specjalnie zaprojektowany do potyczek zespołowych, mimo tego pojedynczy gracze również mogą dołączyć do rozgrywki. Drużyna złożona z pojedynczych graczy będzie mierzyć się tylko z drużynami utworzonymi w ten sam sposób. Tryb Lords of War jest podzielony na sezony. Obecnie na serwerze testowym jest dostępny sezon zero, pomyślany jako faza testowa, sezon pierwszy zawita na publiczne serwery już wkrótce. Od pierwszego sezonu Lords of War na najlepszych graczy będą czekać unikatowe pojazdy. Kto może liczyć na nagrody i wyróżnienia?

  • Drużyna z największą ilością prestiżu
  • Drużyna z największą ilością zwycięstw pod rząd
  • Drużyny z największą ilością zwycięstw pod rząd w każdej strefie
  • Wolny strzelec z największą ilością prestiżu

Passa zwycięstw będzie podzielona na okresy czasu: codzienna, tygodniowa i miesięczna. Wraz ze startem nowego sezony statystyki będą kasowane.

 Zwiastun zapowiadający nowy tryb Lords of War

Armored Warfare to darmowa militarna gra taktyczna, dostępna w trybie multiplayer oraz PvE, która wciąga gracza w świat nowoczesnej rzeczywistości wojennej. W Armored Warfare gracze mają szansę przetestować najpotężniejszą, niszczycielską broń stworzoną przez człowieka – od współczesnych czołgów bitewnych po pojazdy zwiadowcze. Dzięki dostępności nowoczesnych systemów obrony, takich jak ochrona przeciwrakietowa i granaty dymne, oraz szerokiej gamy uzbrojenia i amunicji, gra momentalnie porywa graczy w wir szybkich bitew rozgrywanych w trybie PVP i różnorodnych misji PVE.

Armored Warfare można pobrać za darmo z oficjalnej strony gry.

Źródło: materiał producenta

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

9 Shares
Share9
+1
Tweet