Dagmara Kottke

Z wykształcenia dziennikarz, z zamiłowania jeszcze bardziej. Fanka słabej literatury i maskotek ze zniesmaczonym wyrazem twarzy.

0 komentarzy

Nowy trailer z Destroy All Humans! pokazuje sadyzm głównego bohatera

Premiery reprodukcji Destroy All Humans! możemy spodziewać się jeszcze w tym miesiącu. Wydawca THQ Nordic wraz z deweloperem Black Forest Games prezentują nowy trailer z rozgrywką.

Remake zabawnej zręcznościówki zadebiutuje już 28 lipca na PC, PS4 i Xboksie One. Najnowszy zwiastun z gry pokazuje rozróbę, jaką czyni główny bohater w amerykańskim miasteczku Santa Modesta. Widzimy między innymi mordowanie policjantów i wojska za pomocą futurystycznej aparatury (smażenie żywcem, wyciąganie mózgów i takie tam).

Destroy All Humans! to pełnoprawny remake produkcji o inwazji obcych na naszą planetę. Wcielamy się w postać kosmity o imieniu Crypto, który ma za zadanie pozyskać od ludzi DNA potrzebne obcym do przedłużenia gatunku. Do walki z ludźmi używamy bogatego zestawu futurystycznych broni (i jest to – mimo wszystko – bardzo humorystyczna gra).

Przy okazji warto wspomnieć, że na platformie GOG.com dostępna jest darmowa wersja demonstracyjna tytułu. To w sumie całkiem miła, odstresowująca rozgrywka. Pliki ważą 8 GB. Zainteresowanych przetestowaniem dema odsyłamy tutaj.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się