Dagmara Kottke

Z wykształcenia dziennikarz, z zamiłowania jeszcze bardziej. Fanka słabej literatury i maskotek ze zniesmaczonym wyrazem twarzy.

0 komentarzy

Desperados 3 i Destroy All Humans! otrzymały wersje demonstracyjne

Kiedyś darmowe dema nie były niczym dziwnym, ale czasy się zmieniły – dlatego ta informacja zasługuje na uwagę. Dwie bardzo ciekawe gry, których debiutu możemy spodziewać się jeszcze w czasie wakacji, otrzymały właśnie wersje demonstracyjne.

Desperados 3 ma trafić do graczy już 16 czerwca, natomiast na remake’a klasycznej przygodówki Destroy All Humans! z 2005 roku poczekamy do 28 lipca. By umilić sobie czas oczekiwania na te produkcje, warto zainteresować się demami.

Pierwsza z gier to taktyczna strategia czasu rzeczywistego. Trafiamy na Dziki Zachód, gdzie stajemy na czele pięcioosobowego gangu fachowców spod ciemnej gwiazdy i wykonujemy wymagające zadania postawione przez twórców. Wersja demonstracyjna tej produkcji waży 5,7 GB. Pobierzecie ją pod tym adresem w sklepie GOG.com.

Destroy All Humans! to pełnoprawny remake produkcji o inwazji obcych na naszą planetę. Wcielamy się w postać kosmity o imieniu Crypto, który ma za zadanie pozyskać od ludzi DNA potrzebne obcym do przedłużenia gatunku. Do walki z ludźmi używamy bogatego zestawu futurystycznych broni. Jest to – mimo wszystko – bardzo humorystyczna gra. Demo Destroy All Humans! zajmuje 8 GB. Pobierzecie je również ze sklepu GOG.com (odsyłamy tutaj).

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się