Dagmara Kottke

Z wykształcenia dziennikarz, z zamiłowania jeszcze bardziej. Fanka słabej literatury i maskotek ze zniesmaczonym wyrazem twarzy.

0 komentarzy

Destroy All Humans! – PlayStation Polska podaje 5 powodów, dla których warto zagrać w remake’a [WIDEO]

Choć reprodukcja przygód kosmity Crypto miała premierę już prawie dwa tygodnie temu, PlayStation Polska postanowiło teraz zareklamować grę. Firma podaje główne powody, dla których warto sięgnąć po tytuł.

Destroy All Humans! trafiło do graczy 28 lipca, debiutując na trzech głównych platformach: PC, PS4 i Xboksie One. Ostatnio przedstawiciele PlayStation Polska opublikowali na YouTube filmik o tytule TOP 5 powodów, by zagrać w Destroy All Humans! na PS4.

Powody te to między innymi humor (sucharki), o wiele ładniejsza grafika (w tym poprawione efekty eksplozji) czy chociażby cena produkcji (tytuł jest o wiele tańszy niż inne nowości).

Destroy All Humans! to pełnoprawny remake produkcji o inwazji obcych na naszą planetę z 2005. Wcielamy się w postać kosmity o imieniu Crypto, który ma za zadanie pozyskać od ludzi DNA potrzebne obcym do przedłużenia gatunku. Do walki z ludźmi używamy bogatego zestawu futurystycznych broni.

Jeśli reklama PS Polska nie przekonała was i wciąż zastanawiacie się, czy gra jest warta uwagi, to możecie się przekonać sami. Na platformie GOG.com dostępna jest darmowa wersja demonstracyjna tytułu na PC. Pliki ważą 8 GB. Zainteresowanych przetestowaniem dema odsyłamy tutaj.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się