Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

0 komentarzy

Nowy Test Drive z wyspiarskim światem odtworzonym w skali 1:1

Wczoraj zobaczyliśmy skromny teaser Test Drive Unlimited Solar Crown i choć musimy jeszcze czekać na konkrety, deweloper zapewnia, że to ambitny projekt zachowujący DNA serii.

Poniżej przypominamy filmik zapowiadający Test Drive Unlimited Solar Crown, który niestety jest tak pozbawiony treści, jak to tylko możliwe. Najważniejsze jednak, że kultowa marka powraca i według słów twórców, naprawdę jest na co czekać.

Test Drive Unlimited Solar Crown – radość z jazdy

Gra powstaje pod skrzydłami odpowiedzialnego za serię WRC studia KT Racing. To doświadczony zespół, który obiecuje, że przy nowym Test Drive wykorzysta całą swoją wiedzę w zakresie wyścigów samochodowych. Obejmuje to silnik fizyki odpowiadający za prowadzenie samochodu – zaczerpnięty z naszego doświadczenia w tworzeniu całej serii WRC – oraz zachowanie się pojazdów w różnych warunkach, jak żwir, asfalt itp. –  tłumaczą twórcy (dzięki Videogameschronicle).

Test Drive Unlimited Solar Crown jest przedstawiany jako ambitny projekt, kierowany przez Alaina Jarniou, jednego z liderów, który pracował nad oryginalną grą z 2006 roku.

Według wydawcy gry (Nancon), Solar Crown zachowa DNA serii, dzięki pięknym samochodom i radości z jazdy po luksusowym wyspiarskim świecie odtworzonym w skali 1: 1.

Podczas gry staniemy do wyścigu w tytułowym Solar Crown z tajemniczymi stawkami, aby podnieść status swojej postaci wśród społeczności.

Opracowaliśmy nową koncepcję Test Drive Unlimited, zachowując DNA gry, ale także zmieniając rozgrywkę i tryby gry, aby uczynić je bardziej nowoczesnymi i zgodnymi z aktualnymi trendami oraz tym, co bawi współczesnych graczy – usłyszeliśmy w streamie zapowiadającym wyścigi.

Kiedy premiera? Jakie platformy docelowe? To wciąż tajemnica, której nie znamy, a wynika to m.in. z tego, że tak naprawdę gra jest rozwijana dopiero od kilku miesięcy.

Możliwe, że Test Drive Unlimited Solar Crown zawita już na nową generację konsol oraz PC, choć zawsze jest cień szansy, że twórcy nie zapomną o ogromnej bazie użytkowników PlayStation 4 i Xbox One.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się